2 povesti in 1

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Camy sa dea DD sa aveti o viata frumoasa si linistita, sa fiti cu totii sanatosi, si asa cum ai spus si tu, peste cativa ani sa mai vina un fratior sau o surioara pt Darius si Flavius!

Anna si Ioana 11.07.2008

povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Cami, zguduitoare experienta voastra.
Sunteti o familie puternica pe care DD a fericit-o cu o noua minune. Sa va traisca micul Flavius!
Ingerasul Darius va avea mereu un loc special in inima voastra si va veghea asupra fratiorului lui.

Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)

Poze 1 an
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

in fata ta, camy_pus...la cata durere ai putut indura, nu cred ca te mai sperie ceva. Sa-ti traiasca bebe Flavius si sa va lumineze viata!

P.S. Am aprins si eu o lumanare virtuala pentru bebe Darius...nascut in cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am plans citind povestea voastra, desi o stiam. E cturemuratoare! Camy, sa-ti traiasca micutul Flavius, sa fie sanatos iar ingerasii sa-l vegheze pe Darius Andrei!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

AMR 18 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

of camy , am plans citind povestea , iar am citit , iar am plans e foarte greu ... cand ai povestit de momentul in care l-ati pus pe Flavius in patut acasa mi s-a rupt sufletul si stiu ce ati simtit ...
Va dragilor si sa aveti o viata linistita si plina de bucurii pana la adanci batraneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

cami,cata durere,cata fericire.....sa va ajute Dumnezeu,sa va vegheze.te cunosc de la alt subiect,dureros subiect.acolo aveai semnatura in care ziceai ca Darius ti-a trimis un bebe de 8 martie.
toata viata vei merge alalturi de 2 baieti.sa fii sigura,Darius e langa voi.si tot acolo zicea o mamica ca noi,mamicile de ingeri suntem privilegiate.vom avea mereu un inger alaturi.....

mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:



Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

CAMY am citit cu lacrimi in ochi povestea ta. Stii exista o vorba: „sa nu ii dea Dzeu omului cate poate indura”. Sper din suflet sa va bucurati toata viata de Flavius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

CAMY sa-ti dea D-zeu de mii de ori fericire pe cat ai indurat.Sa fi sanatoasa si sa te bucuri de Flavius si sa nu uiti ca un ingeras va vegheaza si are grija de voi

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Camy te imbratisez cu mult drag! Am citit cu lacrimi in ochi povestea celor doi puiuti ai tai. Dumnezeu sa va fie alaturi in fiecare moment!

Mergi la inceput