Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Guestus, nu te fa ca nu pricepi.

Ai afirmat ca am luat cu copy-paste acea postare.
Astept, alaturi de restul forumului DC, sa-ti si demonstrezi acuzatia.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Guestus, nu te mai chinui sa cauti, sunt deja sterse toate urmele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Eu nu ii inteleg pe cei care vorbesc in lozinci ale indiferent cui (de ex Basescu)

De ex. guzgan rozaliu, Grivco

Nu pot argumenta ceva cu cuvintele lor? Daca nu, inseamna ca nu sint judecati, ci pre-judecati (adica judecati ale altora).

Adica faptul ca unul zice despre altul ca e timpit, nu inseamna ca e. Dati-mi voie sa judec eu daca e timpit sau nu..



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei




Ai google la indemana? cauta cateva minute si vei gasi diverse articole / pozitii despre guzgani si vanghelioti. Si poti judeca in cunostinta de cauza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

ellej asta e argumentatia ta?

ca si chestia aia sustinuta de basescu, ca scoala nu trebuie sa invete copiii mare lucru ca doar se gaseste totul pe google

viitorul nostru luminos.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Ba conteaza ce a fost! Conteaza Piata Universitatii unde s-a varsat sange si in 21 decembrie si in 13-15 iunie!
Este de neconceput ca dupa douazeci de ani, sa alegem ca presedinte un candidat din partidul al carui "presedinte de onoare" este Ion Iliescu!




Pene colorate... cate putin din toate!


iti dai seama ce tristete sa alegi pe unul de acolo
imi e greu de tot

dar cu Basescu nu pot sa votez pentru ca eu cred ca e si mai rau de atit!

Edit: Basescu nu are nici un credit si nici un punct in plus fata de Iliescu pentru mineriade. Continui sa sustin ca discutia despre mineriade e aberanta in contextul alegerii dintre Basescu si Geoana. Geoana nu are nici un amestec in mineriade


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana


Flamurile cu "Geoana=Iliescu", "PSD=PCR" poate ca sint gustate de o oarecare parte a populatiei, mie insa imi insulta inteligenta.



Atunci, care sa fie motivul pentru care (unele din) agentiile de presa care comenteaza alegerile din primul tur numesc PSD-continuatorul PCR si pe Geoana marioneta lui Iliescu?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie


Edit: Basescu nu are nici un credit si nici un punct in plus fata de Iliescu pentru mineriade. Continui sa sustin ca discutia despre mineriade e aberanta in contextul alegerii dintre Basescu si Geoana. Geoana nu are nici un amestec in mineriade



repet: cand am aruncat ochii spre tv, duminica la 9 fara cateva secunde, am vazut sapca lui iliescu. urmata de ranjetul lui vanghelie. abia al treilea era catindatu'. astea-s simbolurile cu care defileaza geoana, si tot ce reprezinta ele. asa ca in loc de geoana putea sa fie si catelus cu paru' cret sau maica tereza, nu mai conteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:



Citat:
citat din mesajul lui iileana


Cu cine voteaza Doina Cornea? Dar Ion Diaconescu? Dar surorile Coposu? Dar Lucia Hossu-Longin (realizatoarea ciclului de documentare "memorialului durerii", poate ca aveti idee despre el; ati vazut-o, de altfel, ieri la TV, la dezbaterea prezidentiabililor, prezenta intre sustinatorii unuia dintre cei 3)
Stiti, da?, sigur ca stiti, ca mai cititi ziarele.
Cu Antonescu voteaza toti astia!!!!!



[/quote]
What?
Tu le vezi Lucia Hossu-Longin si pe Doina Cornea punand stampila pe Geoana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui iileana


Flamurile cu "Geoana=Iliescu", "PSD=PCR" poate ca sint gustate de o oarecare parte a populatiei, mie insa imi insulta inteligenta.



Atunci, care sa fie motivul pentru care (unele din) agentiile de presa care comenteaza alegerile din primul tur numesc PSD-continuatorul PCR si pe Geoana marioneta lui Iliescu?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



Si Basescu, ce-i?

Tu sa spui! Dar te rog sa nu eviti epitete ca securist, comunist!


Alina

Mergi la inceput