Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Hai ca deja m-am enervat.
Pe chestia asta cu Basescu care intruchipeaza idealurile Pietei Universitatii si ale timisorenilor din '89.


Cu cine voteaza Doina Cornea? Dar Ion Diaconescu? Dar surorile Coposu? Dar Lucia Hossu-Longin (realizatoarea ciclului de documentare "memorialului durerii", poate ca aveti idee despre el; ati vazut-o, de altfel, ieri la TV, la dezbaterea prezidentiabililor, prezenta intre sustinatorii unuia dintre cei 3)
Stiti, da?, sigur ca stiti, ca mai cititi ziarele.
Cu Antonescu voteaza toti astia!!!!!

QED

Triunghiul portocaliu *

www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


lasa tu performantele mele...ca pe mine nu ma acuza nimeni deocamdata ....capodopera de mai sus e scrisa de tine sau nu ?
daca o mai gasesc in alta parte ce te faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
In '89 ... Iliescu era fost fruntas comunist dizident ca se certase cu regimul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Hai ca deja m-am enervat.
Pe chestia asta cu Basescu care intruchipeaza idealurile Pietei Universitatii si ale timisorenilor din '89.


Cu cine voteaza Doina Cornea? Dar Ion Diaconescu? Dar surorile Coposu? Dar Lucia Hossu-Longin (realizatoarea ciclului de documentare "memorialului durerii", poate ca aveti idee despre el; ati vazut-o, de altfel, ieri la TV, la dezbaterea prezidentiabililor, prezenta intre sustinatorii unuia dintre cei 3)
Stiti, da?, sigur ca stiti, ca mai cititi ziarele.
Cu Antonescu voteaza toti astia!!!!!

QED

Triunghiul portocaliu *




lasa tu performantele mele...ca pe mine nu ma acuza nimeni deocamdata ....capodopera de mai sus e scrisa de tine sau nu ?
daca o mai gasesc in alta parte ce te faci?


Enumerarea personalitatilor o vei mai gasi cu siguranta si in alte parti, pentru ca ei si-au facut publica sustinerea fata de Antonescu in presa, si, asa cum am luat eu la cunostinta acest lucru, au luat si altii.

Postarea in sine cap-coada de-abia astept sa mi-o arati in alta parte.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu nu ii inteleg pe cei care vorbesc in lozinci ale indiferent cui (de ex Basescu)

De ex. guzgan rozaliu, Grivco

Nu pot argumenta ceva cu cuvintele lor? Daca nu, inseamna ca nu sint judecati, ci pre-judecati (adica judecati ale altora).

Adica faptul ca unul zice despre altul ca e timpit, nu inseamna ca e. Dati-mi voie sa judec eu daca e timpit sau nu..



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Ba conteaza ce a fost! Conteaza Piata Universitatii unde s-a varsat sange si in 21 decembrie si in 13-15 iunie!
Este de neconceput ca dupa douazeci de ani, sa alegem ca presedinte un candidat din partidul al carui "presedinte de onoare" este Ion Iliescu!




Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

[quote]citat din mesajul lui Guestus
Cu cine voteaza Doina Cornea? Dar Ion Diaconescu? Dar surorile Coposu? Dar Lucia Hossu-Longin (realizatoarea ciclului de documentare "memorialului durerii", poate ca aveti idee despre el; ati vazut-o, de altfel, ieri la TV, la dezbaterea prezidentiabililor, prezenta intre sustinatorii unuia dintre cei 3)
Stiti, da?, sigur ca stiti, ca mai cititi ziarele.
Cu Antonescu voteaza toti astia!!!!!

QED


asta e fost scrisa de tine sau copiata..."enumerarea personalitatilor" asa cum spui tu ?
daca o gasesc promiti ca nu mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Stiti da?..sigur ca stiti ca mai cititi ziarele! Cu Antonescu voteaza.
Bravo iiileana ...argumente argumente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Sirimie, cred ca esti tanara, alta explicatie n-am...
Eu nu contenesc din 89 incoace sa tot spun lumii cat de rau e Iliescu si ai lui, cat de malefic si parsiv lucreaza, ce cancer a fost si este pentru tara.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Guestus, tu pune aici ce ai de pus si nu mai fa valuri.
Demonstreaza-ne tuturor cum am luat eu cu copy-paste acea postare.

Normal ca din presa am aflat ca aceste personalitati il sustin pe Crin, de unde altundeva? Nu, nu mi-au dat mie telefon sa-mi zica.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Guestus, tu pune aici ce ai de pus si nu mai fa valuri.
Demonstreaza-ne tuturor cum am luat eu cu copy-paste acea postare.

Normal ca din presa am aflat ca aceste personalitati il sustin pe Crin, de unde altundeva? Nu, nu mi-au dat mie telefon sa-mi zica.

Triunghiul portocaliu *

www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


si presa mai nou ce zice...surorile coposu il sustin pe iliescu si pe guzganii lui sau cum? fa o cercetare.

Mergi la inceput