Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Hello,pe celalalt topic Simona imi spune ca Johannis e plecat in strainatate,dar n-are si el un purtator de cuvant ceva,un telefon sa isi spuna parerea personala?Ca va vota Mircea Geoana adica.Deja Mircea Geoana defileaza de vreo doua zile cu fantoma lui Johannis printre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Ia uite ce am gasit
www.sroscas.ro/site/2009/09/11/asociatia-victimelor-mineriadelor-cere-urmarirea-penala-a-presedintelui-traian-basescu/" target="_blank">Asociatia Victimelor Mineriadelor cere urmarirea penala a presedintelui Traian Basescu
Nu am cautat mai mult de 3 minute

Si ce-ai gasit? Site-ul lui Sorin Rosca Stanescu!!!
3 minute irosite. Mai cauta.


Acelasi articol apare in 3 locuri diferite din ce apare pe google

uite si www.ziare.com/actual/eveniment/09-10-2009/asociatia-victimelor-mineriadelor-cere-urmarirea-penala-a-lui-traian-basescu-882271" target="_blank">aici

Si am gasit si Plangere penala Traian Basescu 10.09.2009 pe site-ul asociatiei.

QED

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Cl, din cate am vazut aicea, e clar ca se duce o lupta direct de la partid pe DC. Motivul? Voturile femeilor si trebuie sa recunoastem ca DCul este un site care aduna ceva femei ...
Felul cum se pune cut&paste, aceleasi mesaje, justificari de cate 30 de randuri, luat la scarmanat orice cuvant, aruncatul cu linkuri dubioase, etc... dovedeste ceva.
Eu nu am timp de la birou, decat de mesaje scurte, iar seara cand ajung acasa, abia am timp sa dau de mancare la familie, sa imi fac rolul de nevasta ... cata vreme aici, exista ceva personaje, care isi fac jobul. E foarte evident.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Citat:
citat din mesajul lui cl

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai domle ca iiileana&co primeste mailurile de la centru si le copy paste...acelasi mail il gaseste la toti sustinatorii pe toate forumurile. orice comentariu iti dai seama ca nu are sens.

da acum poate unii mai batrini stiu....comunistii aveau acelasi zel si incapatinare cind isi prezentau marfa sau nu?



Guestus, nu cred ca Iileana face parte din gasca postacilor. Sincer, nu cred. Spune-i naivitate, spune-i cum vrei, insa nu cred acest lucru.


Nu crezi? Nu crezi, dar e posibil sa fie numai o naivitate din partea ta?


Claudia, cu aceasta afirmatie m-ai lasat cu gura cascata.

Triunghiul portocaliu *

www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


Hai sa-ti traduc, ca vad ca nu ai inteles: eu nu cred ca esti asa, Guestus poate sa ma considere naiva, daca eu cred asa ceva, pentru ca eu nu imi schimb parerea referitoare le tine (imi trebuie ceva mai mult pentru asta). Acum e clar? Daca nu, asta e, mai clar de atat nu pot.

Iileana, fara suparare, stii ca imi placi (in ciuda parerilor tale referitoare la PSD/Geoana). Intodeauna te-am coonsiderat o persoana inteligenta, spirituala, cu sarm si simt al umorului dezvolat, bun simt si, mai ales, calma. Am fost insa surprinsa sa-ti vad in ultima perioada postarile, cat de aprinsa esti si cum postezi uneori foarte aprig, fara ca uneori sa vezi insa ca poti rani peroanele care nu-ti impartasesc modul de a gandi. Si la asta chiar nu ma asteptam. Inainte insa de a acuza ceva, te rog eu mult de tot (daca doresti, evident) reciteste postarile la care faci referinta, inca o data, si vezi daca tot asa vezi lucrurile, ca si prima data cand le-ai citit. Nu te supara pe mine, , am spus doar ce gandesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Noutati:al PNL a hotarat in unanimitatesustinerea lui Mircea Geoana.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Citat:
citat din mesajul lui cl

Citat:
citat din mesajul lui iileana
...
Flamurile cu "Geoana=Iliescu", "PSD=PCR" poate ca sint gustate de o oarecare parte a populatiei, mie insa imi insulta inteligenta.

...


Stii ce reiese din afirmatia de mai sus? Ca restul, care vad asa lucrurile, sunt niste cretini...


Din afirmatia de mai sus reiese ca eu nu am cum crede asa ceva.

Daca tu doresti sa o dai pe patetisme, te priveste.


Ileana si noua ne-a insultat inteligenta, mult mai mult, afirmatia lui Orban ca votantii lui Basescu sunt alcoolicii,drogatii si prostituatele!
Observ ca urmezi aceeasi linie de..."bun-simt" acampaniei liberalilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Cl, din cate am vazut aicea, e clar ca se duce o lupta direct de la partid pe DC. Motivul? Voturile femeilor si trebuie sa recunoastem ca DCul este un site care aduna ceva femei ...
Felul cum se pune cut&paste, aceleasi mesaje, justificari de cate 30 de randuri, luat la scarmanat orice cuvant, aruncatul cu linkuri dubioase, etc... dovedeste ceva.
Eu nu am timp de la birou, decat de mesaje scurte, iar seara cand ajung acasa, abia am timp sa dau de mancare la familie, sa imi fac rolul de nevasta ... cata vreme aici, exista ceva personaje, care isi fac jobul. E foarte evident.


muffin, remarc de ceva vreme ca ataci in mod constant simpatizantii PNL acuzandu-i ca sunt pe statul de plata al partidului, in staff si asa mai departe.
Cu mult respect te rog sa incetezi, este extrem de lipsit de eleganta si o destul de puternica insulta pentru noi, cei care credem in doctrina liberala si indraznim sa ne exprimam opiniile pe un forum eminamente pro-basescu, orientare ingaduita si chiar incurajata de catre administratorii acestui forum care cu multa darnicie isi precizeaza pozitia pe multiple subiecte.
Deci - de dragul conversatiei incearca sa intelegi ca exista liberali care mai cred puternic in acest partid fara sa se afle in staff.
Multumesc pentru intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Update:Ludovic Orban a fost insarcinat cu negocierea unui program de guvernare.Cred ca alcoolicii ,drogatii trebuie sa-si faca bagajul-urmeaza purificarea natiunii.Fratilor ne-am ars.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

B.nica, tu crezi ca "PSD-ul actual=PCR" si ca "Geoana din anul 2009 = Iliescu din 13-15 iunie 1990" ? Ceva argumente?


Claudia, acel retinut "nu cred" nu-l asteptam de la tine. Eu, in locul tau, as fi fost sigura.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput