Primul turnir de alegeri - rezultate

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai domle ca iiileana&co primeste mailurile de la centru si le copy paste...acelasi mail il gaseste la toti sustinatorii pe toate forumurile. orice comentariu iti dai seama ca nu are sens.

da acum poate unii mai batrini stiu....comunistii aveau acelasi zel si incapatinare cind isi prezentau marfa sau nu?

Guestus, te avertizez ca deja sari calul, si te anunt ca azi nu am umorul de ieri.

Cum ti-ar placea o remarca de genul: "comunistii aveau acelasi zel si incapatinare ca si tine de a denunta pe oricine nu le impartasea ideile ca fiind dusman vindut tradatorilor de neam"?

Evident ca, spre deosebire de tine, nu imi permit sa fac o asemenea afirmatie.

Daca ai argumente sa-mi demontezi afirmatiile, le astept. Daca tot ce poti e sa-ti afisezi mistocaria ieftina pe aici, te sfatuiesc sa-ti gasesti alte tinte.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui cl

Simona, m-ai facut praf!!!!! Tu nu ai vazut /auzit in zilele acelea cum Iliescu ii chema pe mineri in Bucuresti? Tu cati ani ai? Eu in acele vremuri eram studenta si am prins acei ani in toata splendoarea lor!


Ce anume din postarea mea te face sa crezi ca eu nu am vazut/auzit ce s-a intimplat atunci?

Citat:

Nu-ti face iluzii cu UE etc!

Nu am argumente sa te contrazic, e foarte posibil sa imi fac iluzii Doar ca eu cred ca daca ramine Basescu e si mai rau.



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellej


Citat:
citat din mesajul lui iileana
...
Flamurile cu "Geoana=Iliescu", "PSD=PCR" poate ca sint gustate de o oarecare parte a populatiei, mie insa imi insulta inteligenta.


Mie de pilda Vanghelie imi insulta inteligenta.


Si mie. Si el.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai domle ca iiileana&co primeste mailurile de la centru si le copy paste...acelasi mail il gaseste la toti sustinatorii pe toate forumurile. orice comentariu iti dai seama ca nu are sens.

da acum poate unii mai batrini stiu....comunistii aveau acelasi zel si incapatinare cind isi prezentau marfa sau nu?



Guestus, nu cred ca Iileana face parte din gasca postacilor. Sincer, nu cred. Spune-i naivitate, spune-i cum vrei, insa nu cred acest lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cl

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai domle ca iiileana&co primeste mailurile de la centru si le copy paste...acelasi mail il gaseste la toti sustinatorii pe toate forumurile. orice comentariu iti dai seama ca nu are sens.

da acum poate unii mai batrini stiu....comunistii aveau acelasi zel si incapatinare cind isi prezentau marfa sau nu?



Guestus, nu cred ca Iileana face parte din gasca postacilor. Sincer, nu cred. Spune-i naivitate, spune-i cum vrei, insa nu cred acest lucru.


Nu crezi? Nu crezi, dar e posibil sa fie numai o naivitate din partea ta?


Claudia, cu aceasta afirmatie m-ai lasat cu gura cascata.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellej

Din punctul meu de vedere, sunt mai buni base si ai lui decat ipochimenele de mai sus.


Ce rau imi pare ca trebuie sa aleg intre Geoana si PSD si Basescu Eu cred ca sint mai buni ailalti decit ai lui Basescu

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cl

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai domle ca iiileana&co primeste mailurile de la centru si le copy paste...acelasi mail il gaseste la toti sustinatorii pe toate forumurile. orice comentariu iti dai seama ca nu are sens.

da acum poate unii mai batrini stiu....comunistii aveau acelasi zel si incapatinare cind isi prezentau marfa sau nu?



Guestus, nu cred ca Iileana face parte din gasca postacilor. Sincer, nu cred. Spune-i naivitate, spune-i cum vrei, insa nu cred acest lucru.


nooooo....sigur ca nu. si nici altii nu sint postaci...te pomenesti ca yo am devenit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Incredibil - de mineriade e deci de vina Basescu....



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Rastalmacesti ce am spus eu.

Eu sustin asta: "E un fals discurs cel despre mineriade. Bineinteles ca poate fi folosit ca argument contra lui Iliescu, dar ce are a face cu timpul de acum si cu alegerile astea? Crezi ca Iliescu ar mai putea chema mineri care sa si vina acuma?"


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Ia uite ce am gasit
www.sroscas.ro/site/2009/09/11/asociatia-victimelor-mineriadelor-cere-urmarirea-penala-a-presedintelui-traian-basescu/" target="_blank">Asociatia Victimelor Mineriadelor cere urmarirea penala a presedintelui Traian Basescu
Nu am cautat mai mult de 3 minute

Si ce-ai gasit? Site-ul lui Sorin Rosca Stanescu!!!
3 minute irosite. Mai cauta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

cl...iti arat yo 3 postari la 3 oameni diferiti aici....si iti mai arat aceleasi postari in alta parte...identice.

Mergi la inceput