Dezbaterile televizate - analize

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Asteptam mai mult de la Crin..dezamagire!
Geoana de toata jena...!



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Marilena, tu ai o decizie usoara la alegeri ori Geoana, ori Vadim!

Daca acesta din urma ar fi scris vreodata ceva despre tine sau cineva apropiat, ai fi apreciat altfel cat "adevar" poate iesi din gura lui. Altfel galeata de laturi turnate de 20 de ani in capul romanilor si circul unui saltimbanc platit vad ca te satisfac si asa-mi explic si pentru cine il tot scapa astia din camasa de forta, in preajma alegerilor.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Mai, dar soacra lui Geoana e un superpersonaj, de-aia a amintit-o!
Cititi aici:

http://catavencu.ro/to_i_oamenii_producatori_de_bani_ai_pre_edintelui_geoana-11166.html

Pene colorate... cate putin din toate!


Hmmm - desi nu sunt un fan al nimanui citind ce scrie aici ma incearca acelasi sentiment de greata profunda. Acelasi smecher, acelasi hotoman, acelasi doritor de inavutire prin furt si acelasi nesatul in a accede cat mai sus in societate cu orice scop pentru aceleasi dorinte meschine. Deci si Geoana la urma urmei asemeni celorlalti nu este decat un hotoman.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Mai, dar soacra lui Geoana e un superpersonaj, de-aia a amintit-o!
Cititi aici:

http://catavencu.ro/to_i_oamenii_producatori_de_bani_ai_pre_edintelui_geoana-11166.html

Pene colorate... cate putin din toate!


Hmmm - desi nu sunt un fan al nimanui citind ce scrie aici ma incearca acelasi sentiment de greata profunda. Acelasi smecher, acelasi hotoman, acelasi doritor de inavutire prin furt si acelasi nesatul in a accede cat mai sus in societate cu orice scop pentru aceleasi dorinte meschine. Deci si Geoana la urma urmei asemeni celorlalti nu este decat un hotoman.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


Marius, dar tu la ce te asteptai???
(Stii si tu vechiul proverb: spune-mi cu cine te insotesti, ca sa...)




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

"Pacat ca nu li s-a oferit aceeasi sansa celorlalti candidati, mi-ar fi placut sa-l vad pe Basescu in fata lui Vadim, m-am distrat rau de tot cu dosarul Flota (primele rechizitorii din dosar), azi-noapte. "
De-aici Marilena!

Ca doar in favoarea lui Geoana, a fost slobozit acum latraul Vadim. In privinta Mihaelei Geoana si a familiei sale atat de denigrata in presa, astept cu interes ziua in care-i va actiona in instanta pe ziaristii care au scris minciuni despre ea!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Academia Catavencu nu a fost si nu este presa de scandal! Chiar ai citit-o vreodata ?
Click, Cancan, alea-s presa de scandal, Marilena incepi sa ma sperii, pe bune...


PS Nu se poate NIMENI apara civilizat de atacurile lui Vadim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

" Cu privire la Vadim, eu cred ca oricine se poate apara civilizat de atacurile lui. Evitandu-l sau dovedind ca minte."


Fara comentarii!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui nastasacarmen
si de ce e asa cunoscut acest psihiatru Tudose?
eu una pana nu l-am vazut de cateva ori pe la tv vb total aiurea..nu am auzit de el
de ce nu si-a dat cu parerea de ex....dl prof Mihai Selaru?

Ei, si tu acuma!
Dac-ar fi fost Iasiul capitala l-am fi vazut la tv numai pe psihiatrul Selaru, iar bucurestenii s-ar fi intrebat de ce nu-si da cu parerea dl prof Florin Tudose.


Profesorul Selaru nu-si mai poate da cu parerea despre nimeni si nimic intrucat a trecut la cele vesnice

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Confruntarea de aseara mi nu m-a convins in nici un fel de ceea ce ar face concret fiecare...mi s-a parut un "spectacol" ieftin, niste candidati fara solutii viabile.Nu mi s-a parut normal sa nu li se permita tuturor celor 12 candidati sa participe , era dreptul lor .Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Citez din memorie din Romania Mare ce a scris Vadim in urma cu niste ani despre cineva fff.apropiat:

"X a fost fatat de o c...a din goana calului in pusta maghiara si acum isi permite sa ne dea lectii de democratie acuzand minerii care doar au aparat... etc"

Era neobosit in anii trecuti si vad ca renaste odata cu sperantele PSD-iste

Asa ca scuza-ma ca nu ma distrez deloc la aparitiile lui si nu pot aprecia pe nimeni care face asta.



Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput