THIS IS IT - movie - 2

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Inca o bucatica mica, mica (dar de f buna calitate) din film (nu mai stiu daca a mai fost postata de catre cineva pina acum):





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

si asta:





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

of, as vrea sa vina mai repede ziua de duminica sa-l vad si eu !
ma invart pe langa secventele astea din film puse de voi si pana la urma nu rezist si le deschid si parca nu mai am rabdare deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:



To tell you...
I love you.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Cati bani a strans filmul intr-o singura zi ?
http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/8333286.stm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Am vazut si eu fetelor filmul..am fost joi seara..nu mai aveam rabdare,desi initial vroiam sa merg in weekend,nu am putut astepta...am ramas cu un gust amar,cu sufletul greu,pt ca am gasit un MJ slab,foarte slab,care parca nu mai era la fel de dinamic,de plin de viata cum il stiam din tinerete...probabil ceva normal,ca doar avea 50 de ani....am plans,pt ca mi-am dat seama ca s-a dus cu adevarat...ca ar fi facut un concert extraordinar daca ar fi trait...ca a murit dintr-o greseala...ca sigur desi era slab(50 de kg cred ca au avut dreptate cand au zis),daca nu s-ar fi bagat in proiectul acesta sigur ar fi trait inca multi ani...dar...pe langa toate astea...mi-a placut sa-l revad,sa reascult muzica lui,sa-l vad dansand...desi repet,pt mine, se vedea ca nu era ca acum 10 ani in urma...nu m-am putut abtine si mi-au dat lacrimile la final...si de cateva ori si pe durata filmului..care ma rugam sa tina mai mult,si mai mult..sa nu se fi terminat niciodata...ofofofof...nu v-am citit din urma pe cele care ati fost la film.....dar asta este sentimentul meu...o durere imensa ca un mare artist s-a dus dintre noi...am sa-mi cumpar si dvd cand va aparea.

Va doresc vizionare placuta celor care nu l-ati vazut...eu una nu as putea sta fara sa nu-l fi vazut...am avut furnicute in stomac pana la inceperea filmului,eram ca un copil care avea emotii...a fost frumos...dar trist!!!





"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Ah,ca am mai citit din urma,si mi-am amintit ...DANA,asa e..atata PERFECTIUNE ,fetelor,nu am vazut...mi s-a parut extrem de atent la orice mic detaliu...care pt cineva care nu stie muzica sau chiar si pt unii din aceea,nu ar fi sesizat nimic...omul acesta a fost un talent ,in perfectiune,in dans,in muzica,incredibil...sunetele si miscarile trebuiau sa iasa perfect.....era totul asa de usor pt el si atata de greu pt cei din jurul lui..cred ca a fost o persoana greu de multumit(cel putin in domeniul muzical)...dar de aceea muzica,videoclipurile,tot ce a facut a fost de asa inalta calitate!




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

CRISMIR, nu am ce spune dar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

De fapt, am ce spune.. abia am revazut filmul, sfarsitul acela cu imaginea lui Michael care ramane "intepenita" (... pentru totdeauna, nu?) si acel Love lives forever... ma omoara

Mie Michael mi se pare mai bun ca niciodata, si in acelasi timp, la fel de bun ca oricand. Omul asta era cu totul un artist, fiecare bucatica din el insemna arta si, simultan, se putea transforma cu totul intr-un glas, intr-o ureche, intr-o miscare, si atunci nu mai era el, nu mai era nimic, doar energie pura. Michael vede si canta cu mainile, alearga si plange cu vocea, e pierdut in miscare... Priviti Billie Jean si o sa-i simtiti sufletul.

Nu stiu cat de ciudat suna, dar EL ma face sa CRED ca Dumnezeu exista. Intreaga viata, ca o rana deschisa, sufletul NE-UMAN de umil, inocent, plin de speranta si iubire, talent PUR... Nu, nu se poate sa fie un accident al naturii.

Mergi la inceput