THIS IS IT - movie - 2

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

"Dincolo de detalii insa toate am vazut si admirat talentul, de asta te indoiai? Crezi ca a iesit cineva de la filmul asta (si nu ma refer numai la noi de pe forum) fara sa isi fi spus in gand "Doamne, omul asta era fantastic, ce fel dansa si ce voce avea!!!"??? Sunt sigura ca nu."
MOTANIK,foarte frumos spus

Va citesc fetelor,dar nu apuc sa scriu....NELIA ,ma bucur ca ai vazut filmul...si eu am ramas tot cu tristete in suflet,desi ma bucur ca l-am vazut pe Michael...insa am atatea intrebari fara raspuns in cap....

Va pup pe toate fetelor!!!





"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

eu va urmaresc...nu pot sa scriu ca sunt varza...am vazut si eu filmul
in legatura cu cei 4 ani ma gandesc asa: 2009, 2010, 2011, 2012...sunt 4 ani, nu?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Cu toate ca imi plec deseori urechea la teorii conspirationiste, asta cu 2012 nu prea ma atrage. prin lipsa logicii.
Stiu ca se vehiculeaza ca, calendarul maya se termina atunci. Ok...dar poate li s-a terminat hartia, cerneala...glumesc, evident

Nu are nimeni de unde stii cand se va sfarsi totul. Cu toata incalzirea globala (care, si ea, este controversata, unii spun ca nu e chiar asa...) sau alte avertismente, nici MJ nu ar fi putut stii ca mai sunt 4 ani, sau alta cifra. Numai daca stia el mai multe...



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Danat, eu am o prietena Dr inginer, care participa la astfel de simpozioane, intalniri , informari si mai stiu eu ce cu privire la 2012.Ceea ce iti spun acum este un lucru stiut de cel putin 10 ani in lumea oamenilor de stiinta...nu numai ca este stiut dar este demonstrat stiintific ca se schimba polaritatea pamantului(care apropos a incepu de ceva vreme), implicatiile acestei schimbari,dimensiuni noi, comprimarea timpului etc...ceea ce am inteles eu, pentru ca lucrurile sunt mai ample iar eu la momentul in care ea imi explica asta eu nu prea eram deschisa, numai ca am vazut ca in ultima perioada din ce in ce mai des se vb de 1012.Acum incerc sa imi amintesc exact ce imi spunea ea incep sa ii dau dreptate

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

mai fetelor, eu am citit undeva ca in anul 2012 se suprapun mai multe lucruri si adica: atunci se termina calendarul mayash, polii magnetici se vor schimba tot in dec 2012, tot atunci pamantul va intra intr-o limba de radiatii emisa spiralic din centrul galaxiei,radiatii care cica ne afecteaza radical,adica cei cu aura personala ce are anumite vibratii vor supravietui,iar altii cu altfel de vibratii nu vor supravietui,adica cei buni vor trai si cei rai vor muri, si cei ce vor ramane li se vor ioniza trupurile adica vor fi un fel de lumina,si ni se va schimba adn-ul ,cei ce au o anumita boala se vor vindeca.Si pamantul va trece prin aceasta limba de radiatii 1000 de ani, si chestia asta se leaga de ceea ce scrie in biblie ca pe pamant vor fi 1000 de ani fara rau pe pamant si fara chin.asta am inteles eu din ce-am citit , ma scuzati daca aberez. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

aaa,si am uitat ,da ,mai zicea cineva cu comprimarea timpului,asta deja se intampla .cica noi oamenii percepem timpul altfel,adica trece fara sa-l simtim ,24 ore noi le percepem ca 20 ore. Poate ca si Mike a citit unde am citit si noi...cine stie?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ok....accept ideea ca pot exista niste transformari radicale dpdv fizic, ale pamintului.
Daaaaar, in acest caz, de ce mai transmitea Michale mesaje de genul "salvati Pamintul!" cand oricum, omenirea nu va mai putea face ceva care depinde de ea?
El mereu a spus si in viata publica, si in film acum, acelasi mesaj: lumea trebuie sa aiba grija de Pamint, protejati-l, trebuie sa intelegi asta, etc etc...
Nu se prea leaga cu teoriile legate de 2012. Daca oricum nu avem ce face...
Cred ca la altceva se referea Michael cu cei 4 ani, la ceva ce ar depinde direct si de noi, oamenii. dar nu imi dau seama ce...




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Poate ca la altceva s-a referit cum bine zici Danat.Pentru ca daca asa este cum spun oamenii de stiinta, noi chiar nu putem interveni...habar nu am la ce s-a referit...si ma enerveaza ca nu imi dau seama

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu ma gindesc la mesajul acesta, daca spunea doar ca mai avem putin timp sa salvam Pamintul, poate ca nu m-as fi gindit, era un fel de-a spune, dar 4 ani... Poate ca, intr-adevar, exista o miscare care stiu mult mai multe decit noi, care stiu ce trebuie facut si care lupta pentru salvarea Planetei. Pe de alta parte, si eu am vazut prea multe filme, si mistica cum sint, ma cam ia valul cu toate aceste presupozitii... Dosarele X sint slabute pe linga ce-mi umbla mie prin bibilica... Dar filme sau ne-filme, virusi avem, vaccin avem 2012 e aproape... de ce nu!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

chiar toate dormiti?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput