Noi cu cine votam?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alibaba spune:

eu votez cu Remus Cernea ... m-am saturat de dinozaurii politici , de badaranie, populism si vorbe goale... pt prima data exista o optiune decenta care poate fi folosita si ca un vot de blam pentru actuala clasa politica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:



As dori si eu o lamurire din partea initiatorului sondajului, de ce nu apare Remus Cernea printre optiuni? Pentru ca vad ca mai sunt si altii care il voteaza, vreau sa va spun ca la mine la munca s-a facut sondaj (multinationala cu peste 1000 de angajati tineri intelectuali)...si...surpriza...Cernea e pe primul loc la egalitate cu Antonescu, urmati de Base.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simali spune:

Si eu tot cu Remus Cernea votez.

"Calea de mijloc este calea ZEN"

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka29

Ellina se crede tare desteapta. Are numai comantarii anti Base. E neam cu Vantu? Sau e amanta lui Antonescu?


Nu ti-au luat parintii destule jucarii?



Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Uite, chiar ma gindeam sa-ti dau citeva lamuriri interesante cu privire la cel pe care doresti sa-l votezi, Remus Cernea. Dar nu vreau sa te agasez, asa ca am sa-ti las placerea de a descoperi singura surprizele.



Eu as vrea sa ma agasezi. Vreau sa imi fac si eu o parere despre el. Poate o sa-l votez daca va mai candida in anii urmatori (ca acuma doar isi face reclama, ceea ce nu e un lucru rau)

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Aka, hai ca m-ai facut sa rad! O fi el Antonescu baiat frumos da nici asa, ca mi-s maritata si cu copii acasa!

On topic: Mai este o saptamana pana la alegeri. Imi pare rau ca nu i-am vazut pe toti candidatii fata in fata, sa ne facem o parere si despre cei care nu sunt vazuti deloc. Nici eu nu stiu mare lucru despre Remus Cernea, poate promite pe viitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Nici eu nu stiu mare lucru despre Remus Cernea, poate promite pe viitor.



Personal nu imi doresc ca Remus Cernea sa ajunga cunoscut implicandu-se in rahatul politic de la noi pentru ca asa as ramane eu fara optiuni pe viitor. Si cum altfel s-ar putea face cunoscut? Nu ca nu ar fi facut nimic pana acum, de exemplu a condus si a castigat campania de salvare a parcului Carol...dar astfel de fapte nu aduc notorietate in societatea in care traim.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Cu Crin Antonescu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Cu Basescu!
Si tin sa multumesc pe aceasta cale Antenelor si Realitatii Tv pentru ca m-au ajutat sa iau aceasta decizie !!!
S-o tina tot asa, ca sa iasa Basescu din primul tur!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Muffin, promit ca nu o sa insist sa sfatuiesc pe nimeni sa-l voteze in 6 dec pe Antonescu, daca nu va trece de primul tur, bine?

Cu privire la faptul ca agasez lumea pe-aici:
- Ina_nz, imi cer scuze daca te-am agasat raspunzind, la intrebarea ta "cine-i Antonescu", cu doua link-uri lamuritoare. Muffin considera ca ti-era destul raspunsul "un cocostirc". Al meu a fost in plus.
- B.nica, imi cer scuze si de la tine ca te agasez, promit sa nu-ti mai raspund niciodata. Uite, chiar ma gindeam sa-ti dau citeva lamuriri interesante cu privire la cel pe care doresti sa-l votezi, Remus Cernea. Dar nu vreau sa te agasez, asa ca am sa-ti las placerea de a descoperi singura surprizele.

Si, in general, imi pare rau ca agasez lumea, cind ceea ce se doreste de fapt sint raspunsuri de tipul :
Citat:
citat din mesajul lui aka29

Ellina se crede tare desteapta. Are numai comantarii anti Base. E neam cu Vantu? Sau e amanta lui Antonescu?

Voi incerca sa ma indrept.



Ileana de ce te~ai suparat pe mine ?Am recitit de 2 ori ultimile pagini si nu am spus ceva care sa te supere,!
Ba si eu am fost socata ca am cam fost catalogate tzatze mai sus.


Aka29,esti noua pe aici si vad ca ai trecut de moderatori dar asta nu inseamna ca poti sa scapi pe aratura cu...modul de adresare catre membrii acestui Forum!

Mergi la inceput