Noi cu cine votam?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka29 spune:

Nu. Nu sunt noua pe acest forum. Fa bine si citeste ce raspuns mi-a dat si poate intelegi modul de adresare. Daca nu intelegi imi pare tare rau pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka29 spune:

Ingrid S - Adica????????Are vreo legatura ca vreau sa votez cu Base?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:


Aka 29,ar fi f. bine pt. tine sa RECITESTI regulamentul DC si sa-ti calmezi postarile,atunci vei avea parte de intelegere si de raspunsuri corespunzatoare.
Daca vrei un sfat:RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo2009 spune:

nu votez cu niciunl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 75IrDa spune:

Nu vreau sa am vreo interferenta cu ceea ce mai sus pare o mica "rafuiala" dar cred ca discutia despre o optiune sau alta ar trebui sa fie la un alt nivel.

Am avut o mare speranta cand am decis sa ma exprim pe acest forum - aceea ca voi intalni o proportie mai ridicata de persoane responsabile (prin prisma faptului ca au in grija inclusiv viitorul copiilor lor ) si care isi bazeaza opiniile, in general, pe argumente, pe experienta proprie sau a altora, etc.

Pastrez in continuare aceasta speranta, e departe de mine intentia de a critica pe cineva, dar totusi va rog sa ne respectam reciproc timpul petrecut pe acest site (poate rupt din cel dedicat familiei ) si sa incercam sa ne acceptam cu flexibilitate parerile contradictorii.

Pana la urma e vorba desprecopii si prin aceasta prisma mi-am propus sa tratez orice subiect pe acest forum, inclusiv cel politic.

Pace

IrDa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasonia spune:

voi vota cu basescu,de ce? pentru ca l-am urmarit efectiv de cand a intrat in politica,imi placea ca avea curajul sa se lupte cu toti atunci cand era cazul,drept urmare stiu ca nu-l au cu nimic la mana si ca sa nu-i incomodeze ,incearca sa scape de el.Din nefericire,constitutia nu-i confera multe drepturi,de aceea el,fara diplomatie,spune in gura mare ceea ce il deranjeaza,stricand ploile multora,poate chiar din propriul partid.S-a mai privatizat ceva din 2004?Sigur ca-i deranjeaza si inca mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Aka, eu nu am inteles ce te-a deranjat la postarea mea. Tu ai spus ca votezi cu Traian Basescu pentru ca ceilalti ti se par mincinosi si pe mine m-a amuzat la momentul respectiv "indarjirea" ta, mai ales ca ai scris cu majuscule si e ca si cum ai fi tipat in lumea reala. Nu te-am jignit, am zis ca ai fost haioasa. Imi pare rau daca te-a deranjat asa de tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

cel mai probabil n-o sa merg la vot (am scuze bune, nu sariti ), dar daca as merge as vota cu Basescu.



Ramonika si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simali spune:

Despre Remus Cernea.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Remus_Cernea

"Calea de mijloc este calea ZEN"

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Cu Remus Cernea. Daca nu candida nu aveam cu cine vota.

despre: www.remuscernea.ro (in caz ca e voie sa dau siteul)



Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007) si 39+ Sanziana Carolina

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev323pr_.png

Mergi la inceput