magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

caprioara este un deodorant cu un cristal ...de fapt e un cristal care se umezezste si se da asa cu el...nu are nici un miros, transpiri cu el dar nu miroase...am o explictaie de te doare capu

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Bulinuta, cat costa cristalul? Eu nu l-am vazut la DM, e la raftul de deodorante?

Si hartia igienica umeda de se arunca in wc, e aia pentru copii cu un ursuletz pe ea? Sau vorbiti de altceva? Ce marca e?

pup you all,

In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici,
in pozele cap1 si cap2
Multumim frumos.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gretchen spune:

Uite, am gasit o poza la hartia umeda de toaleta.
Se numeste Sanft&Sicher.
http://picnicb.ciao.com/de/226541025.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

caprioara este la raionul de deodorante si costa cam 9-10 lei, nu mai stiu exact...este de la firma balea si se vede cristalul inauntru, e rotund

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Gretchen, Bulinuta, . Cu prima ocazie le iau si eu .

pup you all,

In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici,
in pozele cap1 si cap2
-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Recent le-am descoperit si eu. Am luat sapun lichid, gel de dus, un lapte de corp, toate Balea, chiar suntem multumiti. Pana si sotul le-a laudat. Sigur voi incerca si hartia aceea umeda si alte produse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

M-am bucurat sa gasesc la DM sirop de artar, nici nu ma gandeam ca as putea gasi aici.

As fi vrut sa iau un deodorant fara aluminiu dar n-am gasit si nici n-am stiut ca puteam gasi sub forma de cristal de la firma Balea. Ramane pe data viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

tot la DM mai exista si un alt deodorant fara aluminiu, producator Alverde, iar deodorantul se numeste Deobalsam Calendula (este cu bila).
eu sunt multumita de el.

Gabitza
mami de Denis Stefan (07.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Buna,

eu am luat f avantajos pastile pt masina de vase, 60 bucati la 18 lei, geluri de dus Balea la 5 lei, cu cel de smochine este o placere sa te speli, sampoanele si balsamul le-am dat mamei mele, dar ea zice ca nu i-au placut, eu nu prea o cred ca ea daca ii spui ca ai dat putini bani pe o chestie, nu mai e buna din start

Am mai luat bureti de vase, ff buni fata de cei de pe piata, sapun lichid si am fost multumita per total.
Si in DM Militari, personalul este foarte dragut, chiar si omu` de la paza foarte saritor sa te ajute, pe bune....
Eu apreciez acest magazin si imi plac produsele lor chiar daca-s ieftine si nu le face nimeni reclama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KatyIacob spune:

Desi nu-si prea face reclama, dm-ul isi castiga treptat din ce in ce mai multi clienti, care devin fideli o data ce descopera produsele lor la un pret foarte bun. Eu una, de cand am descoperit dm-ul, folosesc constant produse de la ei si sunt multumita...mai putin de sampon, pe care parul meu nu il mai agreeaza. Cu dm-ul ne putem pastra frumoase mai usor si mai ieftin

Mergi la inceput