magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Ce sunt magazinele DM si unde se gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mikaela_a spune:

Eu le-am vazut in supermarketuri in Bucuresti, in afara tarii am vazut mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Anya, uite aici mai multe detalii:

http://www.magazinulprogresiv.ro/news/news/news_id/395

Fetelor care ati incercat, cum sunt cremele de fata, demachiantele, mastile?

Eu am cumparat ieri niste geluri de dus si imi plac mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Multumesc!

Am cautat si mi-am dat seama de ce nu imi spun nimic. Eu stau in sectorul 2 si cumpar din Cora Pantelimon, maxim Auchan Titan iar de 3 ori pe an ajung in Mall Baneasa. Asa ca n-am avut cum sa ma intersectez cu DM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni_h spune:

[quote]citat din mesajul lui anya

Multumesc!

Am cautat si mi-am dat seama de ce nu imi spun nimic. Eu stau in sectorul 2 si cumpar din Cora Pantelimon, maxim Auchan Titan iar de 3 ori pe an ajung in Mall Baneasa. Asa ca n-am avut cum sa ma intersectez cu DM.

Anya

Buna,

hai ca ma bag si eu in discutie. Magazinele DM le mai gasesti si in Real Vitan sau Real Berceni, Auchan Militari. Eu nu-mi amintesc sa fi vazut DM in Baneasa. Confirm si eu cele spuse mai devreme. Produsele sunt de o calitate buna si preturile sunt destul de bune comparativ cu alte magazine.
Numai bine,


17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://dmdrogeriemarkt.ro/contact.htm

Gasiti aici lista de magazine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Teolina

Fetelor care ati incercat, cum sunt cremele de fata, demachiantele, mastile?

Mami de Matei


Crema de fata n-am incercat, nici masti. Dar demachiantul este foarte bun. Am avut 2 tipuri, unul intr-un flacon alb, la vreo 7 Ron si unul pentru ten matur, un flacon bej, la vreo 11 Ron. Amandoua mi-au placut.
Mai folosesc crema de gomaj pt fata si imi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

si eu sunt mare fan DM inca de cand nu erau la noi
eu cumpar cosmticele numaide acolo din gama ALVERDE..au componente bio... plus diverse crontanele, stafide ptr pitic, paste etc chesti bio, deo mineral, crema de plaja ptr copii pe care o folosesc io :D..si multe altele


Bulinuta, ce marca e deodorantul mineral? E bio? Cum arata si cat costa?

Si io tot fan, cumpar in general luni cu 10 % reducere . Iau scutece babylove, am luat si din cele pentru piscina, hartie igienica umeda pentru copii, servetele umede pentru bb, crema de protectie solara babylove, produse alnatura bio (praf de copt, faina, orez, paste, baton cu cioco si cocos, etc). Am incercat un gel de dus Alnatura verde, cu masline, ieftin rau , dar nu prea face spuma. Dupa aia am citit pe undeva ca gelurile de dus bio nu ar face spuma in general. Asa e? Am luat chiar ieri o chestie interesanta: suport de periutza de dinti pentru copii cu clepsidra (3 min) ca sa se spele corect pe dintzi (ca durata).

pup you all,

In concursul Klorane, ne puteti vedea, si daca va plac pozele noastre, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2
Multumim frumos.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

eu sunt maaaare fan DM
imi plac produsele din gama proprie, Balea - au un dusgel exfoliant cu lamaie verde si rosmarin si unul cu flori de nufar... o nebunie. sapunurile lichide sunt super, detergentul lichid fara clatire (de voiaj), plus alimentele bio/ecologice Alnatura.


Roxana




Si eu sunt mare fan al produselor Balea.
Iau frecvent geluri de dus, sampon si balsam ( sampon de lamaie si balsam de cocos) care sunt cele mai bune pe care le-am incercat vreodata.
De asemenea rar mai iau balsam de rufe, detergent si balsam 2-1 ( e verde), care miroase de vis.
I-am cumparat mamei o crema de fata 2 in 1, gel si crema, si mi-a spus ca e foarte multumita.
Apoi mai iau fasii de ceara pentru epilat, care de asemenea mi se par cele mai bune.
Eu merg frecvent la DM ( Militari) sa fac " plinul".


Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deborah77

Mie imi plac mult servetelele umede care se pot arunca in WC. Super pt cei care au copii mici. Si cremele de plaja...ditai flaconul la un pret f bun.



Si mie. Eu as desfiinta hartia normala de toaleta, si as vinde doar asta umeda.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput