Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 77

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

....ce sa zic........eu cred ca fost un "semn" de la iubita ta EMMA. as vrea sa te consolez, dar n-am cuvinte........sarcina usoara in continuare si nastere la fel, ca nu mai e mult....e baietel sau fetitza?

*"Europa sa ne ierti....astia-s singurii experzti!"*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

de cateva zile ma doborase durerea si eram la pamant si incepusem sa ma rog sa mi-o mai dea o zi. Doar o zi din vasta eternitate , sa pot sa ii mai fac parul cu gel , sa o dau in leagan si in balansoar , sa ii umflu piscina si sa ne balacim amandoua , sa plecam de nebune cu masina la drum , sa o duc la restaurant , sa mergem cu rolele si sa o plimbe tati cu scuterul ... , DOAR O ZI , atat , sa o imbratisez si sa ii pup obrajorii si sa imi iau ramas bun cum se cuvine . Nu imi putea iesi din minte nicicum dorinta asta si durerea , dar cu o seara inainte sa fie catzelusul la mormant claudia74 mi-a spus-o atat de simplu si de firesc "ti-ai luat ramas bun de la ea destul" si in momentul ala ceva s-a schimbat. Avea dreptate. Fara sa imi dau seama un an de zile mi-am luat ramas bun si am facut mult mai multe decat as fi putut sa fac intr-o zi. Era raspunsul de cel mai bun simt si cel mai firesc posibil ... si totusi ceva ma toca pe interior ... , iar a doua zi am gasit catelusul impreuna



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Emma este cu siguranta alaturi de tine in orice moment, si aceste semne vin doar sa confirme asta..te imbratisez cu drag

36+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 4 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aida, te imbratisez cu mult drag! Emma este langa voi, chiar daca nu o vedeti!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Draga de ea, cum tine aproape animalele si dincolo de viata !
Aida, Emma iti este aproape si sunt ferm convinsa ca vei mai primi semne de la ea !
Dumnezeu sa-i odihneasca in pace, sufletelul ei mare !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Aida, draga, te imbratisez de mii de ori! Emma te vede si te simte in fiecare zi, e alaturi de tine chiar daca tu nu o vezi, asta e sigur! Trebuie sa te vada zambind!

Destept catelusul...a simtit cine-l iubeste!

Lora, mami de Iustina
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ratuste in concurs, lo1 si lo2

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :
858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone
www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Aida
copiez si sublinez ce a zis Lora:Trebuie sa te vada zambind!

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aida primeste si de la mine o imbratisare calda
si sper ca nu te-am suparat cu nimic ...

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

In urma cu aproape doua saptamani un catelus plangacios era tot la capataiul ei. Gratie unui suflet bun, acum are o casa buna si niste stapani care-l iubesc si ingrijesc.

Emma e iubire


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, eu sunt sigura ca EMMA, de acolo , de undeva...este in fiece clipa alaturi de voi.Va vede, va simte, va iubeste mult!!!! Cred ca ti-e dor de ea, dar ea este langa tine, in sufletul tau, in gandurile tale !UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!si uite ca nu mai stiu ce sa zic, caci doare rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

Mergi la inceput