Emma este iubire!

Emma este iubire! | Autor: aidaciolac

Link direct la acest mesaj

cap.1 , cap.2 , cap.3 , cap.4 , cap.5 , cap.6 , cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11,cap.12, cap.13,cap.14, cap.15 , cap.16 , cap.17 , cap.18 , cap.19


Anii au trecut si Emma este in aceeasi lupta crancena , doar ca cu o mult mai mare intensitate.
In asteptarea unui miracol ne unim rugaciunile in fiecare zi la ora 13 ora Romaniei.

EMMA ESTE IUBIRE.



Aida ... 15+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Doamne ajuta!
Sa fie un capitol numai cu vesti bune!!


cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibaby spune:



Te rugam Doamne, vindeca durerea acestui copil, robul Tau EMMA. Alunga de la el toata boala si toata neputinta. Tu, Care esti doctor al sufletelor si trupurilor, arata si acum puterea milostivirii Tale.

Vindeca-l pe el, Preacurata Nascatoare de Dumnezeu, cu rugaciunile pe care le inalti inaintea Fiului tau si Dumnezeul nostru.

Vindecati-l pe el, Sfintilor care ati primit de la Dumnezeu darul tamaduirii si ati vindecat multime de bolnavi.

O, Doamne Iisuse Hristoase, primeste putina noastra rugaciune pentru copilul acesta EMMA, stinge-i focul ce l-a cuprins, inceteaza-i boala, ridica-l pe el din patul durerii, intru marirea Numelui Tau. Ca Tu esti Cel Care vindeci neputintele Hristoase Dumnezeule, si Tie marire inaltam in vecii vecilor . Amin.



Doamne ajuta!

Sunt alaturi de voi cu tot sufletul si toata credinta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina22

Doamne ajuta!
Sa fie un capitol numai cu vesti bune!!


cristina si Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

O senina ca tine pui mic!
Fara durere si fara suparare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Un mare care sa-i dea forta Emmei, de la noi!
Ne rugam seara de seara ca noul tratament sa dea roade!
Puiul mic merita sa traiasca!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Sa aveti o zi minunata.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

asa creste Cristi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doamne ajuta! sa fie numai vesti bune in capitolul asta
sanatate si pupici multi Emmei si mamicutei ei


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

In fiecare seara ma gandesc la voi. Doamne ajut-o si vegeaz-o mereu pe Emma!

Monica sotie si mama fericita

E primavara, e lumina, e caldura, e zambet, e iubire, e VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Am primit un mail despre www.antena3.ro/stiri/stiinta/un-roman-a-descoperit-medicamentul-care-vindeca-bolile-de-inima-si-cancerul_55003.html" target="_blank">Un romān a descoperit medicamentul care vindec#259; bolile de inim#259; #351;i cancerul E vorba despre APISAN FORTE.

****************************************************************


Emma INVINGE cancerul! In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teosica spune:

Dragele noastre Emma si Aida pana acum nu am scris, doar am citit si m-am rugat. Vroiam sa intaresc credinta noastra in vindecare, in puterea lui Dumnezeu. Ati invins o data si o veti face din nou. Nu sunteti singuri.
Si eu am citit despre acest tratamentul miraculos cu APISAN FORTE www.formula-as.ro/2008/819/medicina-naturii-44/s-a-uitat-la-mine-si-mi-a-spus-cu-brutalitate-ai-cancer-doamna-9602" target="_blank">http://www.formula-as.ro/2008/819/medicina-naturii-44/s-a-uitat-la-mine-si-mi-a-spus-cu-brutalitate-ai-cancer-doamna-9602

Mergi la inceput