Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 76

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

In seara asta la mormant s-a intamplat ceva extraordinar.
... revin imediat cu parte din poveste



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

cu riscul de a crede ca am luat-o razna o sa va spun o poveste

M-am intalnit cu claudia74 , gonghy si mihi la terasa de langa cimitir sa mancam o prajitura si sa mai schimbam cate o vorba si o mangaiere ... un american frumusel si zambaretz si miscaret , o adevarata opera de arta ne-a tinut companie.
... si pentru ca mihisor a vrut sa mearga si ea la Emma am zis sa mergem. Am lasat sotziorii fetelor sa plateasca si noi am plecat spre Emma.
Dar la Emma , stupoare un puiutz de catzel la capataiul ei. Din toate cavourile din cimitir el a ales sa stea acolo si desi este facut pentru toti trei , el statea la capataiul ei lungit. Cand ne-a vazut nu s-a speriat , nu a plecat , nimic parca mai bine se aseza sau parca ceva ii spunea sa stea linistit ca nu va pati nimic.
Am udat florile si am aprins lumanarelele dar tot nu a vrut sa plece.
Este bine stiuta dragostea care o purta Emmaa animalelor. Daca iesea pe strada era in stare sa adune toti cainii vagabonzi si sa ii bage in curte.
Ce pot eu sa inteleg din asta? Ca ea era acolo si eu nu o puteam vedea? Ce tinea catzelul ala acolo sa nu o ia la sanatoasa cand ne-a vazut?
mihi a scos niste covrigei sa il scoata de acolo , iar claudia74 a plecat la terasa sa ceara la ospataritza niste resturi de mancare pt catzel.
Fetele au zis ca este foarte interesant cum sta acolo si mai ales pozitia lui ...
A mancat fara sa se opreasca desi nu se vedea sa sufere de foame , arata destul de bine si stiti ce? Cand noi am plecat nu a venit dupa noi. A ramas acolo bagat , s-a uitat dupa noi , dar nu a venit dupa noi. Ciudat comportament , catzelul pe care il hranesti de obicei nu scapi de el si te urmeaza indeaproape.

Emma dragoste , te iubesc si te voi iubi mereu. Iarta-ma ca am plans si inca plang. Imi este doar foarte dor de tine , de orice semn care vine de la tine si imi este foarte greu aici fara tine
Oare ce as putea sa fac? Nimic , cum nu am putut sa fac nimic nici cand traia Acum probabil totul este in zadar.
Astept dragoste in continuare semne de la tine



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

te imbratisez cu mare drag...atat pot sa zic

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 13 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Aida nu stiu ce sa zic...te imbratisez tare, tare!


Dana 32s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

ce semn frumos:) bravo ei! Este o fata buna, asa a fost si asa o sa ramana:)
Te pup si ma bucur sa aud ca primesti vesti de la ea! Sunt convinsa ca ea a fost si sper ca acel catelus sa-si gaseasca o casa plina de iubire.

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi

www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Sunt convinsa ca Emma va fi mereu langa tine

Diana 36 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Of doamne ce greu este..
+ 35

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Aida, , sunt lucruri pe care nu le vedem cu ochii, dar le simtim cu sufletul. Emma o sa fie mereu alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Aida...cu siguranta a fost un semn de la fetita ta . Sunt alaturi de tine

Dana 34+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 5-6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fara cuvinte.....

37+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput