Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 57

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Aida, cred ca dorul de Emma e sfasietor.
Iti multumim ca iti faci timp sa ne mai scrii despre tine.
Ai grija de tine si de samburel.

Criss si Alex (11.05.2003)

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Aida, te si te imbratisez, draga mea! Nu e zi sa nu ma gindesc la voi, nu scriu pentru ca nu stiu cum sa te alin. Sper sa reusesti macar sa te linistesti un pic sufleteste... dar la cum te cunosc eu, virtual ce-i drept, eu sint sigura ca vei avea destula energie si putere sa o tii si pe Ema in suflet, trecind peste durerea coplesitoare pe care o simti acum si sa fii si pentru simburelul din burtica o mama extraodinara si frumoasa asa cum ai fost, esti si vei fi toata viata pentru Emma.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Pentru tine draga mea draga
Dumnezeu sa te aline suflet mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Aida, sunt cu gandul la tine, ai grija de tine si de samburici
ma rog pentru sufletelul mic sa se odihneasca in pace

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Draga Adia... D-zeu sa va intareasca si sa va ajute sa va gasiti linistea in El!

Intotdeauna am privit aparitia lui Alex in viata mea ca pe un miracol... am trecut prin foarte mult incercari pana l-am avut si inca mai continua...
D-zeu ne incredinteaza ingerasii Lui sa-i invatam sa zboare... Nu stim niciodata cat dureaza antrenamentul, asta nu o decidem noi... important este sa avem asta in vedere in fiecare clipa si sa pretuim momentele in care ne este ingaduit sa ii avem langa noi... Si este uimitor cate ne invata pe noi acest lucru incat uneori ma intreb daca il invat eu sa zboare sau daca D-zeu l-a trimis sa ma invete el pe mine... ma intreaba intr-o zi: "Mami, inainte sa ma trimita Doamne-Doamne la tine eram ingeras?..."

Si Emma, printesa noastra ... Emma acum este cu adevarat acasa... roaga-te si D-zeu iti va arata acest lucru... sunteti niste parinti minunati si va sunt recunoscatoare, cum am mai spus, ca ati ales sa va impartasiti durerea cu noi... am invatat atatea lucruri de la voi... sunteti, desi poate nu ati ales asta, un exemplu de maturitate si dragoste si veti fi niste parinti exemplari pentru Samburel, la fel cum ati fost si pentru Emma...

Sa aveti o zi plina de pace!


Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Aida

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

11+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionescu.cris spune:

Aida , primiti condoleantele mele cele mai sincere .
Emma a fost o Printesa-Licurici cu un curaj si o forta de neegalat .A plecat purtata de razele soarelui , cantecul pasarelelor , de briza primaverii si petalele florilor de mar intr-o alta lume unde nu exista boala , durere ,lacrimi ..
Este fericita acolo si va vegheaza cu toata dragostea si puritatea sufletelului ei ; veti fi unite pentru totdeauna de un fir invizibil impletit din iubire ,devotament , dragoste netarmurita ..

Cu toata stima si consideratia,
Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

Aida multa putere iti doresc


---------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Aida, tu inca nu esti pregatita sa o visezi pe Emma! Inca nu esti impacata- daca se poate spune asa- ca ea nu mai este langa tine si ca este Sus, fericita, alaturi de Dumnezeu! Nu dupa mult timp de la "multumirea faptului ca ea este bine", o vei visa si o vei simti!

Multa putere, iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:






AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

asa creste Cristi

Mergi la inceput