Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

of aida, ma doare sufletul pentru suferinta ta
sunt cu gandul la voi zilnic

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Aida, o imbratisare stransa si de la noi!
Licuriciul mic si scump te priveste de sus si vegheaza asupra voastra, a parintilor ei care au iubit-o infinit de mult!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aida, ne gandim zilnic la voi si va suntem alaturi sufleteste!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aida draga cu sufletul alaturi de tine mereu ...


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:


Draga Aida, alaturi de tine .



www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maristef spune:

Draga Aida, e prima oara cand postez pe acest forum, dar de doua saptamani de cand l-am descoperit ma uit doar la pozele de aici, pozele licuriciului mic...
Iti doresc multa putere!! si sunt alaturi de tine cu tot sufletul.
Ai sa o visezi pe Emma si o sa iti arate ca va fi mereu langa tine, ca e bine acolo printre ingeri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandraru spune:

Aida... si putere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


de fiecare data cand vad o vanzatoare cu flori imi imaginez cum ii cumpar si ii duc un buchetel, sa-i fac o bucurie...

de fiecare data cand vad o fetita satena tunsa scurt imi amintesc de emma.

si cand vad pisica vecinilor, imi amintesc ca emma iubea pisicile si o vad cu ochii mintii cum zambeste in poze.

aida, la fiecare pas vad lucruri care imi amintesc de emma. sunteti in gandurile si in rugaciunile noastre si acum...


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, in sufletul nostru pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

aida, si eu sunt cu gandul la tine si la Emma in fiecare zi si noapte (pentru ca am treziri nocturne multiple); esti o mama extraordinara si dupa cum a spus multa lume, tu si Emma ati schimbat mult viata noastra

si recunosc ca intru pe la timisorence zilnic ca sa vad cum te mai simti...sper ca Emma sa ti se arate in vis si sa-ti aduca linistea in suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Nu exista zi in care sa nu ma gandesc la voi...

Criss si Alex (11.05.2003)

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput