Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Si ce era mai important...

Inmormantarea va avea loc, duminica, ora 14, in localitatea Giroc, Jud. Timis.


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:

Sincere condoleante!

http://picasaweb.google.com/cristina.catana

http://puppa.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Ma tot foiesc, citesc, recitesc, deschid subiectul, inchid si il redeschid.
E in sufletul meu o dualitate acum.
Pe de o parte ma doare ca mama, ca om. Am urmarit zilnic subiectul m-am gandit mult la Emma si la familia ei. Am sperat/rugat ca voi toti pentru o minune. N-o cunosc pe Aida insa as vrea cumva acum sa fiu langa ea sa o imbratisez cu mare drag si sa o asigur ca abia acum Emmei ii este bine! Aida toate gandurile mele sunt acum cu tine, inima mea de mama plange acum cu tine!

Pe de alta parte insa, ma bucur ca acum Emma e langa Bunul Dumnezeu si nu numai ca e acolo dar si-a castigat inca de pe acum viata vesnica. Aida scumpa mea, ai pierdut o clipa cu ea aici pe pamant dar ai castigat o vesnicie dincolo! Emma e acum intr-o lume frumoasa, atat de frumoasa incat mintea omeneasca nu si-o poate imagina.
Deci, dragii mei stiu ca sunteti indurerati dar bucurati-va pentru Emma ce a dobandit deja viata vesnica!


Mi-as dori ca in aceste zile sa ne rugam cu totii ca Bunul Dumnezeu sa aline prin harul sau suferinta Aidei si a familiei!

Doamne ajuta!




Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

S-o ajutam pe Alexia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Condoleante familiei.Odihna puiului printre fluturasii lui Dumnezeu.Doamne ce tragedie!

Oare voi fi si eu vreodata mamica?Siiiiigur ca da!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Desi pentru prima oara manutele tale n-au fluturat in semn de ramas bun la usa dintre pomii infloriti, eu stiu ca tu mi-ai aratat de atitea ori iubirea pura si neconditionata, si tu pui de om, m-ai invatat ce sens are iubirea si lumina si puterea.
Te iubeste Anda mult de tot. Si pentru mine ramai mangaierea florilor albe purtate de un vant caldicel de primavara.





www.flickr.com/photos/53776437@N00/3426250272" target="_blank">Te iubesc licurici drag. Drum bun spre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Drum bun ingeras scump si drag!

Sincere condoleantze AIDA si LACI!


Doamne ca de cum am intrat sa vad ce mai face Emma si am vazut ca nu mai e printre noi nu ma mai pot oprii din plans...
Ooooofffff Doamne cata durere...ma doare inima...

Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofronica spune:

Sincere condoleante Aida si Laci. Sa se odihneasca in pace si liniste iubita Emma.

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

doamne pazeste-o pe emma

ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Dormi in Pace Ingeras iubit.
Aida si Laci sincere condoleante.


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Imi vine sa urlu de durere, la propriu...
Sper doar sa nu se fi chinuit...
Ma rog ca Aida sa nu-si piarda mintile...
Pisoi mic, odihneste-te in pace.
Nu te vom uita niciodata.

Mergi la inceput