Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Dormi in pace, suflet bland

Condoleante intregii familii. Dumnezeu sa va dea putere

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Condoleante!
Drum bun, ingeras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

trist si nedrept

Aida, Laci si Buni, condoleante si sa va dea Duumnezeu putere sa depasiti acest moment cumplit.

Emma, drum lin la ingeri, odihneste-te in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

stim ca acolo unde ai plecat iti e mult mai bine decat aici. somn usor. vei fi in sufletele nostre mereu.
Doamne te rugam ai grija de ea

Aida condoleante. sa va intareasca Dumnezeu.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

Sa-tie fie lin drumul catre lumina, suflet curat! De acum durerea s-a dus si a ramas doar iubirea imensa pe care ti-au daruit-o parintii tai extraordinari si Buni... Vegheaza-i mereu, ingeras!

Aida, Dumnezeu sa-ti dea din puterea Lui ca sa treci peste cea mai ingrozitoare durere pe care o poate simti un om, de dragul samburelului din burtica ta...

Monica, mami de Luca

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Somn usor ingeras. Condoleante familiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Imi plange sufletul de durere...
Ce pot oare sa mai scriu? sau sa va spun?
Ce mai e oare de zis?

E frumoasa...si linistita...
Imbracata intr-o rochie alba cu floricele rosii si verzi, precum primavara din fereastra...
In sicriul alb, lacuit, doarme...alaturi de catelusul de plus, de jucarii si posetuta ei roz...
E ca o zana din povesti...cu diadema stralucitoare pe capusor...
Cu manutele impreunate si zambind parca smechereste...

Iar in jur, doliu...si liniste...O sfasietoare liniste...

Aida si Laci langa ea, ca-ntotdeuna...
Tristi, macinati de durere...

Licurici, iti multumesc pentru tot!
Ca te-am cunoscut, ca m-ai primit in viata si in inimioara ta!
Ca m-ai iubit... si mi-ai spus asta in cuvinte!
Eu OM MARE, trecut prin viata, am avut multe de invatat de la tine...
Promit ca nu te voi uita niciodata!
Te voi pastra in suflet cat voi trai!

Si-ti mai promit ca povestea ta o voi face cunoscuta!
Povestea unei Zane a Primaverilor noastre!

Fie-ti somnul lin, ingeras!





BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Somn usor, pui drag!
Vegheaza-ti parintii si bunicuta din ceruri, da-le lor puterea de a merge mai departe!


Doris,








Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Condoleante
Si eu citeam zilnic aici si speram ca Emma isi va reveni. Astazi, cand am vazut atat de multe pagini scrise, am intrat cu inima stransa, imi era si teama sa citesc.
Aida, Laci si Buni, condoleante.
Emma, drum lin spre ingerasi, printesa mica.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Am primit PM-uri, in care mi se aducea la cunostinta dorinta multora dintre voi, de a contribui la o coroana...

Fiti linistite, duminica va fi langa Emma, o coroana mare si frumoasa din partea intregii comunitati
Iar maine, in presa locala si un anunt din partea voastra, a tuturor, asa incat sa simtiti ca sunteti aproape de Emma si Aida!

Ne-am gandit deja la tot...

Pentru alte dorinte si propuneri, mesaje, sau orice simtiti nevoia, va rog, scrieti la Timisoara, Impreuna, imi este mai usor sa va raspund...

Va rugam sa ne intelegeti, suntem in plina organizare, cu tot ce trebuie...

Va multumesc...


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput