Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Doare,doare rau...cu sufocare si amaraciune...drum bun,scumpa mica!



Kissy era ca o printesa din povesti,imbracata in rochita alba cu flori rosii si verzi...ai fi zis ca-i Zana Primavara.Pe capsor, Doris i-a pus o bentita argintie cu floricele argintii,pe degetel purta un inelus minunat de argint cu pietricica,iar la gat un lantisor de aur.Aida i-a pregatit o posetuta roz in care i-a pus tot ce ii trebuie unei domnisoare:pieptene,oja,parfumulpreferat,mingiute,o lanterna...iar la picioruse stateau cuminti un catelus latos si alti doi mai mici,din plus.Iar sicriul este alb...allb...alb...Fetisoara Kissulinei este atat de calma,de linistita si cum ii sta gurita zici ca zambeste ghidus...e atat de dulce,atat de scumpa!

Drum bun ingeras drag!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou


Amalgam de ganduri



Ana si fetele de la "Impreuna, Timisoara",


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.

Emma INVINGE cancerul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Dumnezeu sa te odihneasca, FETITA SCUMPA!

Condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Drum bun, Inger senin!

Condoleante Aida, Laci, buni!




Mamica unui MIRACOL
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Sincere condoleante!
D-zeu sa o odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Somn usor,ingeras nevinovat...

Condoleante familiei...Aida,gandeste-te ca printesa ta iubita este acum printre ingerasi,alearga vesela printre flori si de acolo de Sus,va veghea asupra voastra.
Fii tare,fii puternica,asa cum ai fost si pana acum...samburelul din burtica are nevoie de mamica lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Am sperat, tot timpul am sperat si refuzam sa cred ca nu va fi posibil. Chiar daca nu am scris niciodata la acest subiect l-am urmarit cu sufletul la gura.....
Drum bun, copila mea, ai suferit si ai luptat mai ceva decat un om mare.... Poarta Raiului sa iti fie deschisa!

Condoleante familiei.....


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Somn usor, sufletel greu incercat! Ingerasii sa te aiba in paza!

Sincere condoleante familiei! Dumnezeu sa va dea putere!


Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Of, Sincere condoleante

Emma a fost si va ramane vesnic in sufletele noastre.

Dormi in pace inger scump...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 17+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Un copil frumos se inalta spre cer. A trait atat de putin dar a atins atat de multe suflete. Emma, vei ramane vesnic in inimile noastre un simbol al puritatii si al iubirii...

Condoleante, Aida! Condoleante intregii familii! Dumnezeu sa va intareasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teosica spune:

Of...Emma, ingerasul nostru scump...sa te odihnesti in pace si Dumnezeu sa te aiba in paza. Ne vom ruga pentru tine sufletel drag.
Acum te-ai linistit, nu te mai doare nimic si poate o sa ai o copilarie fericita acolo sus.

Ne plange sufletul ca ne-ai parasit!!
Condoleante familiei si putere sa treceti peste incercarea asta.

Mergi la inceput