Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:





mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:


Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.






ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Doamne, ai grija de Emma si de familia ei!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.

Emma INVINGE cancerul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aida, chiar crezi ca este cineva care nu stie cat de mult o iubeste pe Emma, ca in orice moment ai face orice pentru ea ?
Nu exista cuvinte sa-mi exprim tot ce simt fata de tine, esti mai mult decat orice om si oricare mama stiuta pana acum
multi Emmei



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:



_
Gio25+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teosica spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Aida,am citit aseara mesajul tau plin de intelepciune si realism nu am putut sa-ti scriu dar m-am gindit toata noaptea la voi.

Doamne ajuta aceasta familie greu incercata si ia suferinta Emmei .

_
Alina,mami de printesa si baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Aida copila ta a rezistat pana acum si mai rezista pt ca e ea speciala,pt ca va iubiti enorm.Iar asta da peste cap orice statistica medicala si de multi cerebrali e de neaccepat asa ceva.
Si eu cred ca i-ai fi taiat aripile daca mergeati pe propunerea din Israel.Si da, ati avut un an minunat pe care nimeni nu vi l-a putut lua/anticipa si dincolo de cum se simte ea acum nu stim nimik din ce va fi sa fie.Asa cum nu s-a stiut nici acum un an. Si eu as spera pana la ultima suflare.Nu esti vinovata cu nimic.Cine este vinovat de"prea" multa dragoste?
Incearca sa ai grija si de tine si iti doresc multa putere sa poti fi langa ea la fel ca pana acum.Asta e medicamentul ei cel mai de pret si faptul ca ea inca crede.


"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:



Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput