Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adlemi spune:

Inca incerc sa dau de Peter Lanciano, CEO la Neotropix. Dar tot cautand, am dat de altceva:
http://www.jennerex.com/patients.html
Fetele din Canada,puteti sa va interesati voi?



Emma INVINGE cancerul!


Adlemi si Andrei(24.02.2004)
http://community.webshots.com/user/adlemi105
http://community.webshots.com/user/adlemi_airal
http://www.dropshots.com/adlemi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

... ce nu v-am spus pana acum este ca in decembrie am fost acceptate la o clinica din Israel . De ce nu am mers? ... ne-au chemat acolo sa o opereze (sa ii amputeze piciorul) ... amputarea nu se putea face deoarece tumora inghinala se intindea pana in abdomen si drept urmare nu isi avea rostul ...

Si cu toate astea ea a depasit 'termenul de garantie' cu un an. De ce? Nu ma intrebati pe mine ca nu stiu



Aida, ai facut exact ce trebuia ca nu ai dus-o pe Emma in Israel. Nu numai ca nu servea la nimic (medical vorbind), tumoarea nefiind limitata la picior, dar ... cum ar fi primit Emma vestea?? Ea e un copil de aproape 7 ani, si isteatza foc pe deasupra... si-ar fi dat seama ca viata, asa cum o stia ea, s-a dus! Ea viseaza sa se zbenguie in parc, nu sa umble in carje... Iar ea are acea credinta de copil, cum ne-ai si spus tu, ca la fiecare pisu si kk elimina toxine si va fi tot mai bine... Totata credinta asta a ei s-ar fi stins daca ramanea fara picior... si asta nu trebuie sa se intample... ea trebuie sa ramana bucuroasa de viata...

Si sa stii Aida ca NIMENI, DAR NIMENI, NU TE JUDECA, CREDE-MA! Ne mai dam cu parerea unu' si altu, fara sa stim ca lumea cum stau lucrurile. Iarta-ne si pe noi... uneori poate vorbim fara sa cugetam temeinic inainte.

Tot ce ai facut si tot ce NU ai facut tu pt. Emma mi se pare absolut justificat
Esti admirabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.






www.flickr.com/photos/53776437@N00/3426250272" target="_blank">Sunt PUTERE, IUBIRE si CREDINTA pentru pretioasa Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.




Rugati-va pentru sufletul Emmei, toti, acum...


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Doamne, ajuta sufleteul atat de incercat al Emmei... coboara pacea asupra ei si ofera-i lumea Ta.



Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma INVINGE cancerul! ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama42 spune:

Doamne, apleaca ochii catre sufletul incercat al iubitei Emma, ai grija de ea si de parintii ei.
Lumina, infinita iubire si putere, licurici drag.
Va iubim si suntem cu voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Doamne Dumnezeule, ai grija de Emma si de toti ai ei.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:



Doamne ajuta!!!!

si multe micutei printese

Mergi la inceput