Emma este iubire! continua lupta cu cancerul *16*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza

Am fost si ieri la spital, la pretioasa noastra.
Am gasit-o la fel, fara dureri.
Nu am putut vorbi cu ea, pentru ca dormea.
Dar am stat si am privit-o...si l-am rugat pe Dumnezeu sa fie mare si bun!

Am reusit s-o fur pe Aida, pentru putin timp, in afara spitalului, daca Emma era treaza, n-as fi reusit...

Si am strans-o tare in brate, si am pupat-o pe obraji...si din partea voastra, a tuturor celor care-i sunteti alaturi...

In mod normal, azi le externeaza. A primit pastile de morfina doar pentru doua zile.Asteapta inca retetarul, pentru restul de morfina, pentru o luna.
Kissy si cu Aida vor merge spre casa cu ambulanta.
Iar noi ne-am mobilizat sa o ducem pe buni si sa caram bagajul lor si patul pliant.

Suntem azi cu ele, pana ajung in siguranta acasa.

Cam atat...






BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Doris
pentru fete noastre si samburel



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

ce mult mi-as dori sa intru aici si sa citesc numai de bine...ca s-a infaptuit o minune si Emma nu mai sufera...

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=15" target="_blank">Sofia - Clipe de viata ( ma1 & ma2 )


Mami Marina - Gospodina

Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doris, , flo].
Doamne ajuta, sa fie o zi senina pentru Emma si Aida !




Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">pisicutza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">dulcineea mea, la "Clipe de viata 2008".

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Doris, esti un suflet mare!
Pusici fetelor noastre dragi si-o zi cu soare!
Doamne-ajuta!

Mami de Sara (8 dec 2008)
Povestea nasterii

Poarta-ma, mami!
_

Emma este iubire

Sa fim alaturi de Cristian Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

mumltumim Doris!
Aida suntem alaturi de voi in fiecare clipa...stiu ca ne simti prezenta alaturi de voi si Emma ne simte, ne aude...as vrea sa pot face multe, si nu numai eu ci noi toate...as vrea....as vrea sa pot face o minune....minunea e in noi toti...unindu-ne sufletele in rugaciune si cu ajutorul LUI putem face multe, sper in continuare ca acea minune sa se intample


Mata Emma lupta iar cu cancerul
un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Emma si Aida, va doresc o zi usoara, fara urma de durere si suferinta!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aidule je t'aime si-atat!

Stiu ca stii, dar vreau sa-ti aduc aminte...

Pui mic, si pe tine te iubim nespus!

sute de inimi va trimit Iubire!








BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

ma numar printre cei ce cred in minuni! si ma rog pentru ele...sper ca una sa se implineasca...acum cu Emma si Aida...si taticul si buni..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

6+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Doris
Va iubesc fete dragi!
Multa putere tati si buni!


Mergi la inceput