Emma este iubire! continua lupta cu cancerul *13*

Emma este iubire! continua lupta cu cancerul *13* | Autor: aidaciolac

Link direct la acest mesaj

cap.1 , cap.2 , cap.3 , cap.4 , cap.5 , cap.6 , cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11
cap.12


Anii au trecut si Emma este in aceeasi lupta crancena , doar ca cu o mult mai mare intensitate.
In asteptarea unui miracol ne unim rugaciunile in fiecare zi la ora 13 ora Romaniei.

EMMA ESTE IUBIRE.




Aida ... 8+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Oooffff!! Cata suferinta si cata putere intr-un sufletel nevinovat! Da-i Doamne putere sa isi bucure parintii si sa isi astepte fratiorul/surioara.
Aida, iarta-ma , nu stiu ce sa spun, de aceea am scris atat de putin la voi, dar crede-ma ca sunt tot timpul cu gandul si rugaciunea alaturi de voi. Sunt si eu mama si nu vreau sa imi imaginez prin ce treci. Ma rog pentru putere si intelepciune. Cineva avea o semnatura aici de genul: Da-mi Doamne, puterea sa accept ceea ce nu pot schimba. Dar ma gandesc ca uneori nu exista aceasta putere.
DOAMNE AJUTA!




"Arata-te puternic cand esti slab si slab cand esti puternic"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

aida , !
intotdeauna exista putere sa trecem prin ceea ce ni se asterne...
numai ca noi nu ne dam seama ...sau ne dam seama si nu constientizam in momentul respectiv....

cata putere exista in familia voastra! cata iubire! cata speranta!...cata dragoste de viata!!!...
cat de mult mai avem de invatat, noi astia pe care ne sperie o gripa, o furtuna ..sau o criza financiara!

cu tot respectul, ma inchin in fata voastra!!!! si Dumnezeu sa aiba grija de sufletele voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Aida



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Sa aveti o zi binecuvantata!
Aida, te pup pe sufletul tau greu incercat!



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, cu tot sufletul alaturi de tine!
Kissy mica si scumpa, toata lumina si pacea fie cu tine!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Aida, Emma, sunt alaturi de voi
Doamne-ajuta


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Doamne Ajuta, o zi linistita , dragele mele.
Ma rog in continuare pentru voi si gindul mi-e la scumpa, draga si iubita Emma.

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Aidule drag,cat sunt eu de tzaca paca si nu m-am putut abtine,chit ca am incercat din rasputeri,sa nu planga citind ce ai scris la capitolul inchis...ma doare rau si sufar alaturi de voi!
Te imbratisez cu dragoste exemplu de viata ce esti si pup cu drag mare ochisorii cat farfurioarele ale matzucii scumpe!
O zi cat mai buna pentru voi!
Doamne ajuta!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Are rost sa spun ca si eu plang...si plang...??

Aida as vrea sa te ajut si nu pot. Si imi pare nespus de rau. Fii puternica in continuare! Totul are un scop si un sens, chiar daca noi nu le putem vedea sau intelege. Iti suntem aproape cu gandul si sufletul.

Emma, pui mic si scump, TE IUBIM!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput