***SONIA - docs` did miracles *** (8)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

no ca acu daca m-ai intrebat, eu am raspuns juma de pagina de forum sa vad care are rabdare sa citeasca

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

io am avut si rad si plang si va pup pe amandoua si sa stii ca asa cum ai de gand sa faci asa va fi bine si sa nu iti iasa niciodata din cap ca Soso e wonder baby ca asa este.
si aveti grija de voi

Aida ... 20+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Pupam dulcica Sonia! (am lacrimi in ochi de emotie si bucurie) Felicitari pentru progrese!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Maaaaai, sunteti cele mai tari!!!

Am citit mesajul de cum l-ai postat, dar abia acum apuc sa raspund pe fuga, ca mi-a adormit mandretea la 4 seara de pranz si tre sa il trezesc deja, ca altfel petrecem toata noaptea

Cred ca e si mai dulce acum Soso, de parca ar putea sa fie mai simpatica... Zi si mie de unde ai primit info de logopedie, carti sau cursuri, ce ziceai tu ca ai. As incerca si eu cu Andrei. Momentan noi am renuntat la logopedie, vrem sa schimbam, si oricum nu mi se pare suficient sa faca o data pe sapt.

Eu incerc sa ii vorbesc si vad ca unele lucruri le prinde si incepe sa invete, dar tot se incapataneaza sa nu scoata sunete noi...

Si inca o data, felicitari pentru toate! Eu sa stii ca te inteleg ca zici ca e wonder-baby! Pai chiar e!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

oana , buna , sunt sigura ca nu dormi , bravo voua ! ne lipsiti foarte tare ! sper sa ne revedem curand , stiu ca programasei un consult , ce ati hotarat . ti am trimis mail , l ai primit ? noi am reusit intr un final sa ne asezam cumva programul si toate celelalte . intru rar dar ma gandesc la voi mereu . Bela merge si ea catinel ca o baba ce este, prin padurile din grunwald si vorbeste n limbi straine , e un Babilon in casa asta . eu in schimb , tot pana la genunchiul broastei . v astept cu ce vreti voi de la nu sh cum se cheama de la sarbi , sau in cel mai rau caz cu oua fierte . va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

aida, mii de imbratisari, ma gandesc tot timpul la voi, am vrut sa te sun acum 2 zile, dar nu stiam ce sa iti spun... dar lasa, ca nu scapi nesunata

Lora, multumim mult de tot ! cu mare, mare drag !

doina, iti dau link-ul pe mess, sa nu inchizi offline-ul.

Rodi-dodi !!! tu esti !!!!

mai, vin pe 25 care este el sa nu crezi ca scapi de vizita, ca stiu unde stai ce ma bucur ca Bela merge si zici ca Sie sprache nich Deutsch? ha? lasa mai ca vine eu si iti dau lectii intensive : ich liebe Stephan. bitte warten Sie. entschuldigung, Sei essen der/die/das kaesekuchen? ce m-am interesat, am invatat asa, batatoriti Grunwald, ca l-am batatorit si noi anu trecut !
maaaai e platou pt 2 de la Slovenia Grill uitasem complet de deliciile culinare slovene de la munchen

ce face Adi-daddy? pupa toata O-familia

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Oooo..ce de-a progrese a facur Sinia!!! Felicitari pentru MA-MA!! Tare m-am emotionat si eu...

E trist ceea ce am citit despre medicii de-aici..cum adica??? NU o opereaza din cauza problemelor cardiace dar nici nu iti completeaza vestitul formular???!!! EU sigur il strangeam de gat pe acel minunat dr...

Kay, poate ar trebui sa dai si nume ca sa stim si noi , restul mamicilor de cine sa ne ferim copilasii...

Sosonica..

Cristina, mami de Mihaita 30.07.2008




O sansa pentru Stefanel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

Oana, felicitari pentru progresele Soniei. Asteptam vesti mai des. Cat despre medicii din Romania..no comment. Poate reusesti sa dai cumva de medicul de la Viena si sa nu mai fie nevoie sa vii pana in State pentru implant.

Eliza
Emma(19.02.2008)
1-2 ANI
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Ce frumos! Mama. Eu as invata-o sa zica si SuperMama, TurboMama la cat alergi si te dedici. Pup Soso dulce si progresacioasa!


Ladies, put your dresses on!



Mami de Sara (8 dec 2008)

Poarta-ma, mami!
_

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

foarte dragalasa Sonia...cand vin la Bucuresti (oricum sunt datoare la tine cu un cico) ne vedem neaparat!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

14+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput