***SONIA - docs` did miracles *** (8)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Buna Oana,

acum am gasit subiectul asta, nu mai citisem de mult ce mai faceti. Ce frumos ca iti spune MAMA !!

Iti scriu aici ca nu stiu unde sa iti mai scriu ( ti-am trimis 2 PM-uri si un email si nu am primit niciun raspuns).

Deci : noutatile sunt asa. Sambata am reusit sa trimit si ultimii bani primiti. De 2 sau 3 luni nu au mai intrat bani, intre timp Paypal blocase de 2 ori contul pt ca au intrat prea multi bani si imi cereau sa le trimit justificative despre activitatea mea comerciala :-)

Din pacate pt mine am trimis cu 100 de euro mai mult decat trebuia. Nu era momentul sa imi fac asa o gaura in buget, dar nu ma pricep la calcule, ata ete ( la mine 1900 +153 au facut 2155 ) . Tocmai am citit ca o fata din odiseea de septembrie-octombrie 2006 are mari probleme cu baietelul ei ce face niste infectii odioase la urechi si vor incerca sa-l opereze acum la Szeget. Este vorba despre Mexxa.

Te rog din suflet sa ii trimiti ei 80 euro din partea mea. Imi cer scuze daca te pun pe drumuri, nu asta era scopul meu, dar imi doresc mult de tot sa o ajut si uite ca s-a ivit asa ocazia. Eventual o sa-i spun ei sa te contacteze si poate va puteti intalni pt asta, ca sa nu mai faci un drum la banca. Ar fi bine ca ei sa aiba sansa sa mearga in Ungaria sa vada daca nu ii pot ajuta cei de acolo pt ca se chinuie prea tare bietul copilas.

De asemenea astept un semn pe mail din partea ta pt a-ti trimite parola de la contul Paypal. Mie mi-ar fi mai usor asa pt ca am 2 calculatoare in casa si amandoua sunt pe duca, pe unul nu pot copia nimic, iar celalalt se blocheaza cand incerc sa deschid o pagina excel. Tie ti-ar fi mult mai usor sa vezi istoricul Paypal direct si sa vezi cine v-a ajutat ( au fost atat de multe persoane).

Va urez multa sanatate si astept un semn.



Sibylle

http://aripicarecrescinnoi.blogspot.com/

Vladimir ***** ***** Anna

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:



Draga Sonia,

acum esti micuta si poate nu intelegi cat de mult ai fost dorita... dar sigur intelegi probabil cat de mult esti iubita, atat de parintii tai, dar si de toti oamenii care s-au rugat pentru tine.
La multi ani Sosonica mica si dulce, sa-ti dea Bunul Dumnezeu multa sanatate, sa treci cu bine peste toate obstacolele care le mai ai de trecut...sa te faci bine... si sa ramai la fel de frumoasa, gingasa, cu pofta de viata ca acum.
La multi ani, petrecere frumoasa


Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

17+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

La multi ani, Sonia! Cu mare, mare drag iti doresc tot binele din lume, sa cresti sanatoasa, vesela si frumoasa, sa fii iubita mereu de cine vei dori si sa iubesti, la randul tau! Esti o fetita minunata, curajoasa (sa nu mai zic de cat esti de frumoasa) si sunt convinsa ca bunul Dumnezeu te va ajuta sa treci peste toate piedicile din viata ta!
Oana felicitari pentru micuta Sonia! Sa va bucurati mereu de ea si sa ai putere (ca si pana acum) sa o ajuti sa se faca bine!
Distractie la maxim sa aveti azi!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Sosonica draga!
Sa iti dea Dumnezeu tot ce-i bun din viata asta!
Oana - .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani Soniuta mica si draga si scumpa !
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si noroc!
Sa fi fericita !
Iti dorim tot binele din lume !


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Multi ani fericiti va dorim si noi, cu multa sanatate, noroc si tot binele din lume!
Va am cu mare drag!




de




Bazar pentru Mihaita

Bazar pentru Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

LA MULTI ANI!!!

Multa sanatate puisor mic! Sa te faci bine si s-o bucuri pe nebuna de maica-ta!

Va pup si mi-e dor de voi!

Oana, ce s-a intamplat cu tel tau?

************************************************************************
Ana-Maria de David pufosu' (11.01.2008)si cel mai fericit tatic, Andrei
Albumul nostru: mama, tata si copilul
Aventurile lui David
Mutzupusha
************************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

va dragelor si multumesc pentru gandurile bune si pentru toate urarile ! Eu am ajuns acum Acasa, am decis pe ultima suta de metrii sa ii facem oMica petrecere Soniei si a iesit o petrecere mai mare . Am sa pun poze , nu stiu cand ca acum plecam La viena pt control urechi, etc.

Va , sunt franta !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

LA MULTI ANI SHOSHO! Sa cresti mare, sanatoasa si sa le aduci parintilor si bunicilor tai numai bucurii ! DD si MD sa te ocroteasca in viata asa cum te-au ocrotit si pana acum!


Oana, drum bun la Viena si sa fie bine la control! Mult succes!





Ai izbutit?Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Drum bun scumpelor...sa va intoarceti cu rezultate bune...
Doamne Ajuta

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

17+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput