Mamici si burtici de Baia Mare(17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Dflavia vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai mamico ce lupte ai si tu de dus, aproape asa lupte am avut si eu cu Vlad. Stresant, foarte stresant. Va rog sa ma credeti ca si acum cel mai stresant moment al zilei pentru mine este si acum ora de masa a lui Vlad. Si acuma e un sclifosit. Tare rau imi pare ca treci prin chestia asta daaaaaaaaar...ai nevoie de multa, multa rabdare.





Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

ba da, au iesit doar ca nu s-au incarcat din prima pe site...acum sunteti... intr-adevar, tare frumoase...

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

avem si noi niste poze noi, in "sedinta foto"...




Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi www.youtube.com/user/ilrdn" target="_blank">, iar aici filmulete

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

saptamana viitoar cand o sa va intalniti in zona Mara, o sa merg si eu si iau salteluta. Este vorba de modelul [url=http://www.lifebaby.ro/product_info/p-tiny-love-gymini-centru-de-joaca-loveste-si-canta-627]asta[/URL]. ,merge cu baterii si are tot felul de jucarii, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

da, mihor, exact aceea e salteluta...singura chestie e ca are doar 4 jucarii, nu 5...lipseste leul, de care marc nu se mai poate lipsi, e jucaria pe care o baga in gura zi de zi... dar se pot atasa alte jucarii...
in parc nu cred ca pot sa o aduc, e cam mare...cel mai bine ar fi sa stabilim o zi in care as putea sa vin cu masina unde vrei tu si sa ti-o aduc...in fata blocului la tine, sa zicem...ti-o aduc, o vezi si te hotarasti atunci...

sa aveti o noapte linistita...
pentru noi tocmai se incheie o zi buna...in care mami nu s-a enervat si agitat deloc (azi dimineata mi-am propus sa am mai multa rabdare cu el si sa incerc sa fiu calma si vesela), n-am strigat deloc la el si nu mi-am pierdut rabdare nici cand a inceput sa planga sau sa se agite ca n-are chef de nimic (hmm, nimic din ce as zice eu sa faca)...

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi www.youtube.com/user/ilrdn" target="_blank">, iar aici filmulete

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:



Malinka


Iti dorim o zi frumoasa si plina de surprize placute iar peste alti 28 de ani sa fii la fel de frumoasa, sanatoasa si plina de viata cum esti acum

L A M U L T I A N I!!!

Cu drag,
Anca & Carla



Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Flavia, am vazut filmuletul cu Stefi, exact la fel face si Carla, isi intoarce capul in toate directiile, nu deschide gurita. Offff, mi-e tare cunoscut. Inseamna ca asa va fi mereu

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

Malinka (Loredana)
la cat mai multe zile ca cea de ieri si ca cea de azi, sa fii la fel de fericita si rabdatoare si iubitoare cu puiul tau cum esti in fiecare zi si el te va rasplati, sa te bucuri de el toata viata

Carmen, Anca81 voi uof ma intelegeti dar eu ma rog in fiecare zi sa se schimbe mai in bine. Incerc sa nu-mi pierd rabdarea, am mai auzit eu de copii din astia care raman mofturosi mult timp sper ca Stefi sa nu fie asa si ma rog si pt voi.

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

Malinka





Zambet si culoare de ziua ta!
Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!




Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

www.dancingsantacard.com/?santa=464425" target="_blank">Craciunitza...dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

MALINKA



Sa ai parte doar de zile senine alaturi de sotul si puiul tau si sa vina si o fetita sa completeze tabloul fericirii voastre. Sa ai parte doar de vorbe bune, gesturi tandre si multa intelegere din partea sotului, iar copiii (observi ca deja sunt mai mult decat unul) sa fie cuminti, papaciosi, sa nu te supere niciodata. Sa fii mereu cu zambetul pe buze.

Mergi la inceput