Fiv in Ungaria 48

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pamy scrisasi de 2 ori crezusi ca nu vad?pa cine te pune sa'l faci in ziua de Craciun,???,noi ce spunem acipoti mai devremeeeeeeeeeeeee
La multi aniiiiiiiiiiiii!!!te puppp

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Fetelor acum am sunat la bioclinica sa intreb orarul de sarbatori.Pot sa fac beta HCG in 23 dec (ar cam fi z13 de la IA nu de la ET ca eu am facut inseminare), sau in 29 dec (z 19).Rezultatul il primesc in aceiasi zi.Si acum e intrebarea:cand fac eu betaHCG?
liana cred ca tu deabea astepti intrebari de la mine.Nu-i asa??
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

normal ca le astept..vezi ca somasi zilele asteaasa aa de la inseminare ca dehh ma lua valu si scrisai ET,da poti sa'l faci pe 23 e fff bineeee..hai te astept..vii?

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

Fetelor, am o veste proasta.
In dupa masa asta mi-a venit cm-ul. Asa ca, am avut dreptate.
Asta este.
Va pup.

Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julia75 spune:

Liana, Klu, Raluca, Pamy, Mamibria, Adaca, va multumesc pentru felicitari. Tuturor fetelor va doresc ca cat mai curand sa simtiti fericirea ce simt eu in momentul de fata cu puiutul meu acasa.
Atelocin, te rog completeaza datele noastre pe lista: in dat a de 12.12.2008 ora 8.30 a venit pe lume Zsombor cu 3850 gr, 56 cm, scor Apgar 10, nastere naturala.
Sarcina usoara gravidutelor, si teste pozitive fetelor in tratament, va pup pe toate

Julia 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Fete dragi, multumesc pentru urari. Va pup.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Ariana eu in z11 m'am tezit balta de sange ,,se intampla..cazuri rare dar se intampla..vroiam sa te intreb totusi nu cumva ai oprit utrogestanul?si totusi beta nu vrei sa faci?nu se stie niciodata..io sunt capoasa dehh
Julia va pupam si asteptam poze.
olteancoo ce facusi?nu raspunsa?sa;l sun sa'i spun sa raspunda?
Lauraaaaaaaaaaaaaaaa te pup
va pup pe toateee

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

aaaa si inca ceva Ariana nu ai spus cum e ciclul ala de iti veni..e sange????samge??sau pete maroniii????ca daca's pete e semn bun!!..bine si daca e sange poate sa fie bine..exeplu nu;s numai io..maqi sunt o gramada e fete ...
nu;s de ce dar io cred ca ai intrerupt tratam..ca prea ne intrebai cu atata foc daca utro iti intarzie Cm...hmmm.sper sa ma insel io.

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

nu Liana nu am intrerupt tratamentul; sunt niste pete maronii, dar oricum vreau sa il intrerup, pentru ca nu vreau sa mi-l intarzie; eu astept sa treaca mai repede timpul sa fac urmatorul fiv, care sper sa fie mai cu succes; simturile mele nu m-au inselat, imi cunosc atat de bine corpul si simptomele de dinainte de ciclu, pentru ca sunt atat de multe si de idioate. Nu, sa nu imi mai dati sperante, pentru ca abia m-am calmat. Acum sunt linistita.



Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Liana si eu te pup! Ai primit pozele? Iti place bradutul nostru? :)

Ariana, chiar aseara imi spunea o prietena ca ea cu al doilea copil a avut ciclu normal in prima luna de sarcina de nici nu a stiut ca e gravida! Asa ca se poate, asta e clar. Sa dea Domnul sa fie asa si la tine!

Azi am vazut o poza cu familia Andradei_P. Sunt tare scumpici fetitele lor!

De azi in 7 saptamani plecam la Budapesta!!! (but who's counting?:I] )

Va pup pe toate si va doresc ce imi doresc si mie!

Mergi la inceput