Fiv in Ungaria 48

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

tamaryllis , eu zic sa-i mai scrii un mail ,insa oricum cred ca dupa sarbatori o sa te programeze dupa cum stiu eu este deja in luna Ferbruarie cu programarile pt . pacientii care vin pentru primul consult si o sa inceapa munca dupa 5 ianuarie.
mamabria ,ok abia astept sa va vad ,o aduci si pe Bria nu ?
mihaele
liana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Atelocin,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

buluna la multi ani, multa sanatate si fericire tie lui Gabi si la bebe.

gyongyi va pup

KLU1973 astept telefonu' ca intru in concediu
Mihaele
Liana

va salut pe toate

Espe
Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

mamabria eu fac bine.Astept maine vesti bune de la tine.Trebuie sa credem in minuni!Eu sunt un pic in ceata ptr ca eu am inteles ca trebuie sa imi fac un test de sarcina la 15 z de la IA.Oricum beta nu o sa pot sa fac in ziua de Craciun.Tu unde ai facut beta in Arad si dupa cat timp ti-au dat rezultatul?Maine la Szeged sa fie beta tau ce putin 1200!!!!TE PUP
Gyongyi ce test a zis Zadori sa fac?
Pupici!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pamyyyyyyyyyyyyy esti mortala mumaaaaaaausor..usor incepi sa ma asculti..trebe sa faci betaHCG asa se cheama testul de sange..nu e neaparat sa'l faci in z115 cum zici tu adica z14 fara ET..poti sa'l faci mai devreme.teste de urinaaaa sa nu faciiiii
va pupp pe toatee

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Buna fetelor !!!!!
Camy , Zadori a zis sa faci BHCG-UL , asa cum ti-a zis si Liana ai putea sa-l faci si cu o zi doua mai repede si atunci e normal ca nu mai are rost sa faci si testul de urina , dar daca vrei sa faci in ziua a 15 atunci poti si un test de urina fiindca ar trebui sa arate si el ceva serios .
Cornelia1172, chiar i-mi era dor de tine si noi va
mihaele
tamaryllis
felix


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

liana eu am inteles de test de sarcina din urina.Oricum betaHCG cine imi face in ziua de Craciun?pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Atelocin bebei mei ce fac? ne este tare dor de ei si de voi of abia asteptam sa venim sa va vedem pe voi si sa ne lom bebei acasa
Liana
Fetelor va pup pe toate
Pamy La multi ani santate si un bebe frumos si sanatos

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

liana eu am inteles de test de sarcina din urina.Oricum betaHCG cine imi face in ziua de Craciun?pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

LA MULTI ANI PAMY !!!! multa sanatate si un bebelus sanatos !!! ca frumos va fii oricum , asa ca si voi !


Mergi la inceput