Fiv in Ungaria 48

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Ariana in mod normal ziua ET nu se pune deci esti in z9..in mod normal sau prins deja doar ca rar se pozitiveaza testele de urina in aceasta zi..in mod normal nu e o9bligatoriu sa te doara sanii sau aaltceva..in mod normal ar trebui sa nu gandesti asa..in mod normal..in mod normall..ce mai e normal in ziua de azi?io sustin ca e prea devreme pt test de urina..daca chiar esti asa si numai ai stare..dute muma si fa un test de sange.ala sigur iti spune cu certitudine..
daniela e fff bineee..te pupp
mihaaaaaaaaa te pupp

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

ariana, este mult prea devreme ziua a 9a, eu am facut test de urina in ziua a 10a si era un roz foarte pal care s-a pozitiat cam in 5 min ... abia se vedea in zare, iar a doua zi am facut beta, adica in ziua a 11a si era 143...
linisteste-te ca nu-ti faci bine, mergi si fa un test de sange ca sa nu te mai amarasti asa ... in van.
utrogestanul intarzie intradevar CM-ul dar daca e sa vina ...vine si daca faci injectii cu progesteron.

buluna,la multi ani, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii !!!

liana, eu te pup

va pup pe toate !

Klu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Asa e , Liana are dreptate asa ca Ariana mama stai cuminte pina la Bhcg, nu te mai stresa fara rost.
Va pe toate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:



LA MULTI ANI !!!! Bulunooo, multa sanatate , o sarcina usoara si la termen i-ti dorim.

si pr Gabi.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liana30

ce facusi fumeie????o largisi de o gasira dracii


luptatorul meu

Scuzoaiele mele duamna , dar ma grabeam ca tocmai ajunsese Mircea Radu la noi . Trebuie sa ma intelegi , dar....am micsorat
problema .


"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamibria spune:

BULUNA,LA MULTI ANI!
ARIANA,daca te uiti la capitolul anterior,vei vedea ca si eu am facut test de urina in aceeasi zi ca si tine,si scriam acolo ca "s-a strambat"la mine cu o liniuta,deci negativ...Dupa 3 zile beta era 70,val. buna pt primul test.E prea devreme pt. testul de urina,asa ca nu-l baga in seama ca iti faci rau degeaba!Fii optimista si asteapta macar z 11 ,iar atunci fa un test de sange,e cel mai concludent.
DANIELA, asteapta cumintica ziua cea mare!
PAMY<tu cum mai esti?
ADELA,asteptam poze cu mosu';maine si noi avem la gradi intalnirea cu Mos Craciun.Bria e foarte nerabdatoare...
LIANA,te pupam!
GYONGYI,ne vedem joi!Pana atunci...pupici si tie!
ZAPP, la mine sarcina extrauterina nu are cum sa fie,ca nu mai am nici o trompa;s-au dus de 2,respectiv 3 ani.
Eu astept sa treaca timpul si dupa ziua de joi (cand am intalnirea cu Zadori),poate voi sti ce am de facut.
CRIS,ceva noutati?Pupici!
Noapte buna si vise placute tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Buluna La multi ani sanatete si tot binele din lume sarcina usoara si la termen
Gyongyi
Fetelor va pupacesc pe toate


Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Felix, sa ne spui si noua cand te-a programat Zadori!
Eu nu stiu ce sa fac acum, pt ca nu mi-a raspuns la ultimul mail. Sa astept sa treaca sarbatorile si sa-i cer o alta programare?

Mergi la inceput