TUDOR -minunea care m-a transformat in MAMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Ralu_t e putin spus ca mi-a placut povestea, e...fara cuvinte! Am plans, am zambit....si va spun doar sa va traiasca minunea de baietel pe nume Tudor!! Sa aveti o viata frumoasa impreuna in continuare!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Ralu - ma gandesc ce sa scriu....m-ai lasat muta si in transa.
Mi-au dat lacrimile de emotie. A fost ca un roman la care asteptam cu disperare finalul.
Sa fiti sanatosi toti trei si iti urez din tot sufletul sa aveti parte de acum inainte numai de clipe minuate , pline de umor (bun), de dragoste si impliniri.


Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Off, infiorator de frumoasa poveste... mi-au dat lacrimile...

Doloress si bulina Patrick (29.04.2008)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

Ralu, ce frumoasa poveste! Mi-aduc aminte de tine la intalneala, te "bucurai" din plin de bufeurile de la diphe. M-am bucurat mult cand am auzit ca ai ramas insarcinata si uite ce poveste frumoasa, chiar daca-i cu suisuri si coborasuri. Sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Ralu, multa sanatate si numai bucurii!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://good-times.webshots.com/album/565597806AagfVt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

ce frumooos

Dumnezeu sa va binecuvinteze! sanatate!

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Ralu SUPERB! Desi in mare stiam povestea, asa asternuta pe hartie e deosebita! Asa cum sunteti si voi!

Sunt onorata sa te cunosc personal si fericita ca-l cunosc pe Tudor cel falcos, dulce si frumos! Sunteti speciali!

Va pup cu drag pe amandoi si abia astept momentul in care ii vom alerga in parc!

Cu drag...vecina mica si mare:)


SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA (16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Minunata poveste, Ralu, nu numai ca e scrisa bine, cu muulta emotie, dar si toate hopurile pe care le-ai avut de depasit... mi s-a zbarlit parul pe mine de cateva ori,!!
Imi amintesc si acum cum ne ziceai ca esti la papanasi si te-a sunat tatal tau ca femeie, tu esti serioasa, nasti si stai prin carciumi...atunci nu ne cunoasteam asa bine, dar faptul ca urma sa nasc si eu pe 15 mai ma facea sa-ti urmaresc posturile cu nesat..hihi.
Sa va dea Dumnezeu surioara/fratior pentru bb TUDOR!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008
POZE BOTEZ MIRCEA
ALBUMELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

Draga mea, sa-ti traiasca Tudorica si sa va bucurati de el Cum ai povestit momentul in care iti umbla dr prin burta si apasarea aceea dinainte de a scoate puiul si momentul in care a scos primul sunet, imi aduc aminte de nasterea mea, am simtit acelasi lucru, bucurie, nerabdare, dragoste infinita...felicitari pt rabdarea pe care ai avut-o si pt faptul ca nu te-ai lasat descurajata . Te pup si va doresc tot binele din lume.

Mami de Mufitza Ariana Elena




Pozici Mufitza
Mufitza's Videos
5 Lunitze
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Raluca, ,m-a emotionat teribil povestea nasterii minunii voastre, TUDOR! Sa va bucurati unii de altii si sa va simtiti mereu fericiti si impliniti, asa cum cred ca o faceti acum.

Scortisoara Sara

Mergi la inceput