Clopotei de ianuarie - februarie 2008 (104)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

lala d sa intri maine dim sa ne zici de Andutu cum mai este

Sara mi sa kklit azi toata ziua,4 scaune fleasca de unde nu am putut sa adun nimic pt analize,sper dimineata sa fie mai taresunt disperata acuma

Sara Ioana 15.02.2008

" target="_blank">POZE SARITA DE LA 3-6 LUNI
POZE CU BEBELUSA SARA 0-3 LUNI
ALBUM ZUZE
ASA A INTRAT SARA IN VIATA NOASTRA
NUNTA MAMI SI TATI
PRIMA MEA ZI DIN VIATA SI BOTEZ SARA IOANA
POZE SPECIALE

ASA MARE SUNT ACUM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

Stoisor, du-te cu Sara sa-i ia analiza pt. coprocultura direct din fundulet. Din scutec e oricum contaminata proba, deci irelevanta, zic eu...Nu e mare lucru, ii baga in fund asa un betigas mic, cam cat ii bagi tu termometrul.
Si tine-i regim, e f. important. Incepand cu lapte fara lactoza, continuand cu orez, morcov, mar copt, cereale (fara lapte) pe baza de orez, banana (asta e discutabila, unii dr. o recomanda, altii nu, considerand-o fruct crud).
Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

Soisor sa fie Sara bine, asculta sfatul fetelor care au trecut prin asta deja.
Ven imi place foarte tare poza asta http://good-times.webshots.com/photo/2257890890101386639CNOJsD . mamica mandra de doi frumusei.

Eliza
Emma(19.02.2008)
Poze botez
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

lauraD,eram pe aici .
se pare ca e totusi o raceala la matei, tuseste, stranuta si ii siroieste nasucul foarte tare. maine mergem la medic. e cam apatic mititelul. nu stiu daca am procedat bine dar i-am dat totusi calpol, ma gandesc ca si eu iau paracetamol cand sunt racita, rau nu are cum sa ii faca. ma bag la somnic acum, va pup dulce pe toate

Matei-Florin 24.01.2008


IN CONCEDIU CU COPILUL
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI
ALBUM ZUZE

Pentru albumul www.slide.com/r/tgz-Xdqm6j-hlN1f0uNjbPyoRH29HC1b?view=original" target="_blank">CLOPOTEI 6 LUNI trimiteti pe mailul comun zuzele2008@yahoo.com , o poza bb mic, o poza bb la 6 luni, o poza bb+mami. Mentionati nume+nick mama si nume+data nasterii bb.Albumul este privat, datele sunt aceleasi ca pentru mailul comun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

ATAT DE ZAPACITA CA AM UITAT:LA MULTI ANI CLOPOTEILOR SARBATORITI ASTAZI!!!
Fetele. cum e prima zi la babyexpo?e aglomerat?Noi avem de facut si niste controale la Buc si ar fi ideal sa venim pe 18...SI VREM SI INTALNIRE!!!!


Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NOU!!!
Bibi se face mare!


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!


ORICE AJUTOR E BINE VENIT PT IOANA!!!
un scurt istoric despre caz il gasiti sub fotografie,oricine poate ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Buna seara ftelor

Am intrat ai eu o fuga ca de bine de Yasmin a facut azi 8 luni si noi 2 ani de la casatorie, al meu sot e inca la treaba asa ca de sarbatorit alta data

Sanatate multa la toti copilasii bolnaviori

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

multumim fetelor care ne-au admirat pozele si pe Daria.
La Cheia se ajunge destul de usor din Bucuresti, de la Ploiesti se merge spre Valenii de Munte - Maneciu - Cheia. asa cum spunea si Louiza este mult mai multa liniste acolo decat pe Valea Prahovei(asta in timpul saptamanii, pt ca in we se aglomereaza si acolo).

Danonique, felicitari pt. primul sfert al sarcinii, mai ai putin...doar 30 de saptamani. cat despre Albert si eu zic sa nu-ti faci griji prea mari, uite nici Conrad nu merge de-a buselea si este cu cateva zile mai mare decat Albert.





Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Fetelor va spun noapte buna ma duc la culcare ca maine iar suna afurisitul ala de telefon sa ma scoale, plus ca nu va-m spus, o colega de a mea e in concediu de luni, alta care are cu totul alta treaba are 10 zile medical nu stiu ce operatie face si cea care trebuia sa ma mai ajute din cand in cand a facut indigestie nu a fost ieri nici azi nici maine, noroc ca e d-l ambasador in concediu si ca na-m decat doi diplomati pe cap, cu program , cu telefon cu toate traducerile cu of mai bine ma culc ca maine o iau de la capat, va pup dulce si pe copii (zic copii ca avem si unii mai mari)

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Citat:
citat din mesajul lui zeririlouiza

Buna seara ftelor

Am intrat ai eu o fuga ca de bine de Yasmin a facut azi 8 luni si noi 2 ani de la casatorie, al meu sot e inca la treaba asa ca de sarbatorit alta data

Sanatate multa la toti copilasii bolnaviori

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara






pai ar trebui sa se lase cu la cat mai multi ani fericiti in continuare si cu cat mai putine suparari



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Mary, cat pot sa-mi placa pozele voastre de la Cheia! Dariuta este o puiuta ambitioasa si fasneata, stie ce vrea si nu se lasa pana nu obtine. M-au amuzat la maxim pozele cu ea fugarind-l pe Serbanutu prin iarba sa-i ia adidasii ;-)...iar asta...e mortala!!!! : http://picasaweb.google.com/neiuly/LaCheia#5243648822854548466

Si asta-mi place mult, sunt asa de dulci toti trei: http://picasaweb.google.com/neiuly/LaCheia#5243648893086974018





Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput