Timisoara, Impreuna! (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Io ma dau cu sania, da...

nu ma deranjati...

si apoi schiez si io putin, bun???



ca si-a reparat Radu claparii...



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

vezi sa tii tare de schiuri in plug la coborare, altfel se distanteaza si ai incurcat-o rau de tot





pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Salutare ............m-am intors teafara si nevatamata .
Ma bucur sa va regasesc la fel de vesele si de unite .Si despre ce nunta era vorba sambata ??? Si detaliati despre ce petitie este vorba ca nu stiu ........sunt ca cetateanul turmentat "eu cu cine votez??"

Sa ma laud acum .............am condus 1000 de km , fara incidente .Ne-am plimbat si ne-am simtit bine , si eu si Laura.A fost super fain la Brasov .

Hai ca nu stiu ce sa va scriu ...........va pup si o adiere racoroasa v-as trimite la toate daca as avea cum si de unde
Pupici pentru toata lumea si care o cunosc si care nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetilii io ca sa va mai racoresc va dau o inghetzata da sa nu halitzi asa ca o sa va doara gatutzul si acilea va astept la o bere rece.



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

wow!!! ...Loreda-mi voie sa pun covorul rosu, femeieeee!!! Bravos!!
Asteptam poze multeee cu fetele frumoase si dragi!

Eu ziceam de o nunta din familie de la noi la care mergem sambata! Daca dai clic pe petitie ai sa vezi continutul ei. Este o actiune a aspirantelor la rolul de mamica de pe DC!

Zau ca numai la tine nu m-am gandit cand am scris postul de mai sus, da' uite ca te-am facut sa iesi totusi din barlog

Daca o fac si pe Lormi sa iasa la lumina si sa vina la noi, pot sa dansez ciardash linistita sambata noaptea




pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Citii despre petitie , dar maine votez , azi nu am nerv.
Sincer si eu mi-as fi pus covorul rosu ....nu imi vine sa cred ca eu am condus atat de mult si ca nu am avut nici un incident , nici macar minor .Poze nu prea ne-am tras noi .......eu la Laura si ea mie ..........si Laura este fitzoasa nu vrea sa faca poze.
Mai mii dor de voi ..dar stiti cum sunt eu , mai singuratica asa , dar daca o puneti de o intalnire pe curand vin si eu.

Un ultim anunt ....m-am ingrasat dar slabesc eu , nu ma stresez prea tare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lore03


Un ultim anunt ....m-am ingrasat dar slabesc eu , nu ma stresez prea tare .


puteam sa jur.... stai sa vezi cand o vedea Anda randul asta vine cu lingurita dupa tine sa te hraneasca

ce ma bucur ca ai revenit! sa mai treaca canicula asta si bagam o intalneala, cum sa nu!




pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Mira tu esti pe val acuma...cu mother langa tine, ce-ti pasa
Laurel ...alea-s poze de taiat venele mai baga...unde fras le gasesti...



pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am mancat inghetata lu' Laura dupa care am baut berea si acu ma trece undeva de numa deaia o sa fiu scurta de tot
Laura, bine ai venit din concediu, asteptam pozele!
Claudia, reintalnire frumoasa.
... nu stiu ce se intampla dar trebe sa fug undeva urgent

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Kati, scuze eu is cam , felicitari pentru achizitie, s-o stapaniti sanatosi si fara incidente.

Nima around? Luati de www.youtube.com/watch?v=3uNyPefjS88&feature=related" target="_blank">ascultati

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput