Timisoara, Impreuna! (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ceao fetelor!

Moooaaamaaaaaa ce calduraaaaa te scurgi ca inghetata afara.....am ajuns acasa la 12.30 si-mi era cald darmite acum....noroc cu AC care cat am dormit a mers batz....ma culcai si io langa fata si am dormit de la ora 14 pana la 17.10,dormii ca belferu' si acum mo lovit o foame de lup.
De cateva zile tot vreau sa fac clatite da pe caldurile astea numa de ele nu am chef....vreau ceva dulce si pana la urma poate bag o budinca si asa papa si Maya.
Io mis cu rusii la poarta asa ca nu se pune de nici un strand in week asta,sambata astia anuntau la tv ploi,vijelii si nebuneli ce se asteapta intotdeauna dupa canicula deci stam acasa.

Maine mergem la mama ca e Marie si ne chefuim p'acolo.....plec sa manc ceva ca striga lighioanele astea din mine



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

alooo, Timisoaraa!! puneti mana si semnati www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">PETITIA ca jar mancati!!!
ma asteptam la mai multa sustinere din partea voastra!! ce aveti bre??
ati uitat cand bateati drumurile cabinetelor ca vreti un bb??

puneti-va comprese cu gheata pe frunte, faceti un brainstorming (daca a mai ramas ceva din el pe caldura asta) si dati cu dejtu acolo pe tastatura, ce naiba!
tocmai voi??





pentru Emma

ai grija si tu ca Alesia sa ajunga acasa


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Valeu fuga ca o luati in freza.....deci m-am simtit si eu inca odata ma gandeam ca poate nu am scriat ceva bine pe acolo dar nu ma lasa mi-a spus sa stau in banca mea si sa las loc la altii ca datele mele le are deja.
Laurel io pe caldura asta am stat si am copt pizza,ce sa fac cu plozii astia,io scoverzile le-am servit la Mall mancati-asi (Liana asa scrie bre la voi).
Helmut vine pe la noapte candva a plecat mai repede bineinteles nu seara cum a spus,a plecat dupa masa cand a venit de la job,bai da arde nu gluma ceva la omu meu .
Merg sa fac un dus sa ma racoresc.
O seara racoroasa va doresc.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

hai sa va racoresc io cu ceva,prima data faceti o baie aici apoi plaja aici apoi serviti www.reteteculinare.ro/carte_de_bucate/dulciuri/inghetata_cu_piscoturi-975/" target="_blank">felia asta
Enjoy

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna fetilii!

Simonelu' da rea te mai facusi io ma conformai si acu' am si semnat-o,am primit si mailul de confirmare asa ca s-a inregistrat tot.

Am fost afara da am iesit pe la 19 dar parca tot nu era aer sa respiri.....Doamne si maine cica ca va fi si mai si decat astazi.
Bine ca mai maine si se termina si cu canicula pe anul asta ca m-am saturat de asemenea caldura.
Nu am mai facut nika de dulce ca m-am pus sa mananc o cioco neagra si mi-o pierit pofta de stat pe vremea asta la bucatarie....maine mancam la mama de Marie.....si am si io o Mariutza mica si neastamparata asa ca ne chefuim la ai mei...



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Nu ma cautati...STOP
Am plecat in concediu...STOP
Undeva departe...STOP
Suntem ascunsi...www.trilulilu.ro/daicy/8927f3cb197fd8" target="_blank">aici PAUZA


Revin io cand trece canicula...

Maria, zi-le ceva la aia cu petitia lor, sa remedieze problemele pe care le au...semnat , confirmat din mail si pauza, ca tot nu apar cu numele si ca mine or fi multe...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

na ca n-am succes,o adormit Cimisoara... na somn usor si racoros fetelor,mie nu imi vine sa ma bag in pat ca sciu ca nu pot sa dorm,mal ales cand ma gandesc la drumul lung al lui Helmut.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Na ca am receptionat un semnal vag morse sau may day ce-o fi da Doris e alive si Laurel la fel mai exista vreuna prin zona,aveti nevoie de ajutor racoros.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Doris, matale figurezi pe lista de ieri bre! la pozitia 406 nu e nici o problema cu semnatul...poate numai una de comoditate de la unele gajice
hai, dati marunt din buze si cu joc de glezne bagati si semnati care n-ati facut-o, stiti voi care

da...m-am facut rea de la caldura si mi-e groaza ce-o fi sambata la nunta...jale, frate, jale...


pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput