Tulcence? 8

Tulcence? 8 | Autor: gabiu

Link direct la acest mesaj

scrieti aici pana aduc si arhiva, sa aveti spor



Capitolul I
Capitolul II
Capitolul III
Capitolul IV
Capitolul V

Capitolul VI


Capitolul VII



ZILE DE NASTERE:

arissa 30 martie si bebelina Maya 18 martie 2007
gabiu 1 aprilie 1974 si bebe Albert 10 mai 2007
mirelaionut 22 noiembrie 1979 (tinem pumnii sa vina bebe)
mirell@ 20 august 1982 si bebe Teodor Daniel 2 martie 2007
laura72 18 mai 1972 si bebe George Stefan 22 aprilie 2005
silvi8 22 decembrie 1982 (si-i dorim un bebe in 2009)
danybv 13 noiembrie 1976 si bebe Andrei 21 martie 2006 + bebelina Maria 11 ianuarie 2008
aurora56 29 mai 1969 si domnisoara Elena Laura 24 mai 1997
miginuk 8 august 1980
moruna 25 aprilie 1987 si bb Andrei 8 mai 2008







gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna dimineata fetele

Mirell@ felicitari pentru titularizare
Miginuk unde putem vedea si noi pozele cu tine miresica ?
moruna spor la insirat margelute , abia astept sa vad pozele cu lucrarile tale
Gabiu bine-ai venit din concediu , asteptam pozele sa vedem pe unde ati umblat voi si noua ne-a fost dor de tine , eu m-am mai intalnit cu Arissa si am stat in parc deci acum astepta sa te alaturi si tu
Noi nu am facut mare lucru , ieri am avut treaba prin casa , am gatit mancare , am fost afara cu copii in parc .
Tin sa va anunt ca noi iesim si stam afara cu copii in parculetul din fata hotelului Delta sau langa cele trei fantani acolo ne petrecem noi timpul liber


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Album poze

Galeria activata pentru Crengu75 nastere usoara si bebe sanatos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miginuk spune:

'Neata fetele!
Gabiu, bine ai revenit - imi pare bine de cunostinta . Ziua mea de nastere e saptamana (a)viitoare - 08 August (1980, anul).
Danybv, poze cu mine miresuka nu am pus nicaieri. Doar in albumul de aici am pus 2 foto cu mine ca sa a cunoasteti . Cand o fi sa terminam cu casa noastra, si o a am din nou toate lucrurile in ordine, o sa completez foto in album. Totusi, sper ca o sa ne cunoastem si face to face, candva.

Fetele, aseara am facut un test de ovulatie si mi--au iesit 2 liniute . Sapt asta trb sa prestam en-gros... si no stress. Cred ca azi -maine produc un outz, ca ma cam doare spatele si am asa... o tensiune... in burtika; si am citit pe net ca cam astea ar fi semnele de ovulation;+scurgere
Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moruna spune:

salut din nou!data mea de nastere este 25 aprilie 1987,iar a lui bebe andrei este 8 mai 2008.am observat ca sunt cea mai mica de aici.
minginuk ce sa zic?....spor la procreat...cred ca asta tre sa iti urez

mami de andrei 08 MAI 2008

cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

ooo ce frumoasa esti miginuk am vazut pozele sa-ti ajute Dumnezeu sa ramai graviduta cat mai repede
moruna se pare ca tu esti mezina noastra


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Album poze

Galeria activata pentru Crengu75 nastere usoara si bebe sanatos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

miginuk, chiar ca esti frumoasa! Sa-ti dea Dumnezeu un bb tot asa frumos /oasa ca tine
dany o sa ma invrednicesc si o sa sortez pozele. Poate ne intalnim diseara la fantani
am uitat sa zic ca am trecut fetele noi in listuta
dc mai e cineva netrecut, faceti-ma atenta va rog

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miginuk spune:

Gabiu, Danybv... multumesc pt complimente. Va pupic; ma intorc la treaba ca am o groazaaaaa ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Gabi voi incerca sa jung la fantani diseara sa vad la cat termin vizita la batrana mea , la gazda adica , oricum dupa ora 18 si ceva voi fi acolo cred
miginuk servici usor, apropo unde lucrezi ? daca nu te superi


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Album poze

Galeria activata pentru Crengu75 nastere usoara si bebe sanatos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miginuk spune:

Fetele, am mai pus in album o poza ... eu cu sotiorul meu scupic, procreatorul-sef ... cred totusi ca mai dureaza ceva timp pana o sa fie vizibila; trb aprobata de moderator(?!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna dimineata

Va invit la o cafealuta iar pentru gravidute avem : ceai , suc fiecare ce pofteste
Eu sunt terminata de somn , Maria mea s-a culcat aseara la ora 19 si s-a trezit la ora 1:40 si nu a mai vrut sa doarma deloc pana la ora 4 diminiata asta se datoreaza faptului ca o doare gingia rau de tot , inca nu i-a spart gingia dintii si asa ca pana ce ii ies avem de tras cu ea
Aseara am fost afara cu Maria , am stat amandoua pe banca in parculet , de fapt langa tabla cea mare de sah , dar pana la urma a inceput sa picure si asa ca am plecat acasa.
Maine s-ar putea sa mergem pana la Braila vreau sa ii luam Mariei scaun de masa , am tot pus-o in scoica auto si i-am dat manacare dar imi este greu fiindca acolo nu sta chiar dreapta si nu prea imi mananca , ieri am carat un carut sus in casa si am pus-o sa stea dreapta si a manacat foarte bine in el , dar nu pot sa tin carutul in casa ca imi ocupa spatiu ,In rest noi suntem bine toti .
Va pup pe toate si mai revin din
miginuk sunteti o pereche tare frumoasa


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Album poze

Galeria activata pentru Crengu75 nastere usoara si bebe sanatos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:



'neata fete dragi
ne-am intors de la cumparaturi ( am fost destul de matinali) si ne-am intalnit cu mirell@ si bb Teo care era f. serios ( avea o treaba grea de facut : sa aibe grija de mami lui)
dany aseara am iesit chiar pe ploaie si pana s-a oprit am stat sub coloane si ne-am plimbat. Ne vedem ala data, noi iesim si azi
off ce trebuie sa sufere micutii pana le dau dintisorii!
va pup pe toate












gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput