Campanie de responsabilizare a autoritatilor (3)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Ioana am primit mailul tau si lucrez la prezentare.
Din pacate in weekend am fost plecata si nu am avut cum sa intru pe mail.
Pana maine rezolv prezentarea
Incerc sa mai lucrez si la servici la ea dar e mai greu.
Va pup


elena

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:


Care dintre voi stie cum sa posteze pe forum un fisiser in format PPS?
Vrem sa punem prezentarile pe forum ca sa aiba acces la ele toata lumea si fiecare sa aleaga ce prezentare ii place mai mult.


elena***url="http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html"] petitie [/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

FETELOR AVEM 1002 SEMNATURI
SUPERRR!!!!!!!!!

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cred ca numai urcate pe www.youtube.com sau pe Picasa, care aveti cont de gmail.com.

am sa incerc si eu cand ajung acasa.

pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Girls, excelenta mia de semnaturi prin eforturi proprii, dar ca sa nu stagnam ne trebuie musai cel putin un articol in media de impact. Hai sa vedem cum facem, textul catre ziaristi exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

se pot pune pe google.com docs in publish, in partea din dreapta, sus.
vi se da un link si acela il comunicati pentru a putea fi vizualizat documentul.


pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Am trimis si eu acum mail la Jurnalul National
Cautati si voi adrese de mail de la ziare cunoscute si trimiteti, dar nu uitati sa scrieti si aici unde trimiteti.
Sa ne gandim, si la un text pt presedinte, o sa incerc sa compun eu unul (din ce avem pana acum) dar daca intre timp va vin voua idei, va astept!




Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, va astept la un nou capitol aici

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput