Campanie de responsabilizare a autoritatilor (3)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

In primul rand LA MULTI ANI MARIAA!!
Numai bine iti doresc si multa sanatate tie si familiei tale!

Ca sa nu ne incurcam, voi actualiza mereu prima pagina cu informatii noi -cu ce s-a mai facut, ce mail-uri s-au mai trimis, deci va rog, inainte de a trimite sa va uitati pe tpiam pagina, la actiuni -petitie on line - contactarea presei
Revin.

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ioana
la actiuni poti trece si pregatire reportaj radio cu Gabriela Pop, Radio Timisoara

pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

ce frumos creste petitia
ioana, ti-am copiat semnatura

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, am primit pe pm un mesaj cu acest link www.AsistentaPentruConsumatori.ro, fata care mi l-a trimis se gandea ca ne poate ajuta cu ceva pt ca pe acest site o echipa de avocati incearca sa rezolve probleme de tot felul, insista pe langa autoritati. Sunt datoare ca orice idee pe care o primesc sa o impartasesc si cu voi, sa va spuneti parerea.
Va rog, care aveti timp sa studiati site-ul, sa vedeti daca ne poate fi util. Din cate am vazut eu, este f bun pt cazurile de malpraxis.
Revin. Incerc azi sa fac un text pt pps.
Fetelor, daca ati mai gasit ceva poze sugestive pt pps, astept mesaj si eu le voi redirectiona catre Elenada si Crisis81 care incearca sa ne ajute si le multumesc si aici
Cred ca e cazul sa ne grabim si cu pps-ul!
Iar referitor la petitie, am observat ca sunt mult mai multe semnaturi de la femei, va rog sa semnati si pentru sotii vostri.Si in plus, semnati si pentru parinti, socri (daca se poate).
Speram sa avem 1000 semnaturi azi, dar cred ca multa lume e plecata, nu prea sta lumea pe acasa pe net in week-end.

Va ! Revin



Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ioana, poti sa mai scrii o data adresa ta de mail? Am gasit si eu cateva imagini, poate vor fi folositoare.
Despre "asistenta pentru consumatori".. nu cred ca ne pot ajuta, cel putin nu acum. Si mie mi se pare ca e folositor pentru cazuri de malpraxix.


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Am trimis si eu textul pt ziristi la Floriana Juncan, Q magazin, deoarece mie imi place cum scrie.
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ioana ti-am trimis un PM.
Succes.

Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame.
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ioana ti-am trimis un PM.
Succes.

Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame.
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor! Ne apropiem de 1000 semnaturi!
Ce ziceti, ar fi cazul sa facem un mail catre presedinte cu link-ul de la petitie? Sau mai asteptam sa se adune semnaturi?
Ref la pps, avem deja in lucru trei variante, cand vor fi gata vedem cum ne decidem ce varianta ramane sau poate raman mai multe, sa fie impactul mai mare.
Elenada ti-am trimis mail, sper ca ai timp sa intri azi.
Catalina am primit pm, cred ca poti spune si aici despre ce e vorba, sigur se va oferi cineva.
Mariaa, am primit mesajul. Imi place ideea, simpla si fara prea multe comentarii, o sa o trimit si Elenei sa vad dc mai e cazul sa mai aranjam un pic.
Felicia multumesc pt poze, deja am folosit cateva din ele!
V-am raspuns aici si nu pe pm din lipsa de timp.
Va pe toate!

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Buna dimineata si o saptamana buna tuturor!
Primul lucru care l-am facut azi a fost sa verific petitia sa vad daca s-a ajuns la 1000 de semnaturi, dar inca nu, probabil azi.
M-am tot uitat pe lista de semnaturi, si la varsta celor care semneaza, parerea mea ca o medie de varsta, cred ca este in jur de 30 ani, ceea ce mi se pare ingrozitor. Ar trebui sa atragem atentia asupra faptului ca este vorba de tineri care ii pot oferi unui copil un viitor, si nu este vorba de un moft al cuiva de 67 ani care si-a dorit neaparat un copil.
Cred ca ar fi bine sa trimite-mi presidentiei acum, in conditiile in care in cateva zile s-au adunat aproape 1000 de semnaturi.




Mergi la inceput