Reclama pampers!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Lara

Oau, subect nou
Mariaaaaaaaaaaaaaa!

Lara, mami de Ioana


da iubitaa!! m-ai strigat???
nu te-am auzit/vazut de reclamaaa!! mai esti pe aici??
ma duc sa fac o oala de popcorn

fetili, rilax, take it easy

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Cainii latra, caravana trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

scriu si eu ca ma enerveaza la culme, desi vad ca nu conteaza. so fi facut si cumva sa nu deranjeze la scris

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)


www.dropshots.com/adita#date/2008-02-05/12:57:05" target="_blank">filmulet utilizare wrap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

quote:
Initial creeata de valentinag

Stiu,traim si din reclame...dar nu mai pot cu nervii!ori de cate ori deschid o pagina hop si pampersu si imi micsoreaza pagina raaau,de ma seacanu e nimic de facut?


!!!!!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



pe mine ma enerveaza tare cand imi lungeste / subtieaza pagina?? nu sunt contra reclamei dar poate ar trebui aranjata altfel .. sau macar sa nu afecteze dimensiunea paginii .. e horror!!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Bravo!!!
Daca pana acum ati crezut ca mai rau nu se poate.... e ...v-ati inselat. Se poate! Se mai poate baga inca o reclama la fel de "defecta" in partea superioara a paginii ca nu cumva sa poti merge la alt subiect. Nu de alta dar asa va multumim dragi membri pentru ca ati umplut acest forum de informatii pretioase facand astfel ca acest site sa fie unul dintre cele mai accesate site-uri in limba romana, deci foarte cautat pentru reclame, iar acum noi strangem foloasele si voi ponoasele.
Asta se intampla ca nu cumva sa va mai vina pofta de scris vre-o informatie actuala si utila.
Nu am nimic cu reclamele. Le ador pe cele TV si imi plac chiar si cele de pe site, dar nu uitati ca datorita acestor oameni pe care ii suparati acum aveti aceste contracte de reclama.



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Faceti ceva sa poti folosi "butoanele" dp pagina, NU poti edita, nu poti scrie, nu poti corecta ... ok, fie reclama cat 3 pagini laolalta ... dar macar sa poti scrieeeeeeeeeeeeeeee, sa poti reveni asupra subiectului, sa poti efectiv folosi forumul ... sau trimiteti-ne in vacanta pana se termina contractul.





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Fir-ar ea sa fie de reclama, ca iti pune rabdarea la incercare de dimineata!!!!! Dar, oricum, aveti dreptate...nu ne baga nimeni in seama...nici nu stiu ce rost are sa ne mai chinuim...reclama, reclama, intelegem si noi ca e necesara, dar mi se pare ca doare fix in cot pe cineva ca nu putem noi scrie... O fi o solutie sa intram in greva si sa nu mai scriem???

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragi membri,

Faptul ca nu am reactionat pana acum nu inseamna ca nu ne pasa de parerea voastra. Noi am contactat firma P&G care a raspuns pozitiv la plangerile voastre si va pot anunta urmatoarele:

1. Incepand de astazi reclama desfasurata la Pampers se afiseaza numai 1 singura data pe zi pe forum! Pe restul paginilor ea va aparea mai des dar acolo va deranjeaza mai putin. In restul zilei ea se va afisa stransa si nu se va desfasura decat la mouse over.

2. Ne pare rau, dar cand apare reclama pampers, forumul va fi mai ingust. Puteti rezolva problema facand refresh. Am apelat la aceasta solutie tehnica pentru a va putea oferi forumul in varianta extinsa pe tot ecranul. Altfel ar trebui sa ii punem o latime fixa care v-ar dezavantaja.

3. P&G urmeaza sa mai intre cu o serie de reclame pe site-ul nostru insa de acum ne-au promis sa tina cont de plangerile voastre. In acest sens, toate reclamele vor respecta - speram noi - aceiasi idee care este descrisa si la punctul 1.

Va multumim pentru intelegere si inca o data chiar daca nu reactionam imediat asta nu inseamna ca nu tinem cont de parerea voastra.

Echipa Desprecopii.com

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Dragi membri,

Faptul ca nu am reactionat pana acum nu inseamna ca nu ne pasa de parerea voastra. Noi am contactat firma P&G care a raspuns pozitiv la plangerile voastre si va pot anunta urmatoarele:

1. Incepand de astazi reclama desfasurata la Pampers se afiseaza numai 1 singura data pe zi pe forum! Pe restul paginilor ea va aparea mai des dar acolo va deranjeaza mai putin. In restul zilei ea se va afisa stransa si nu se va desfasura decat la mouse over.

2. Ne pare rau, dar cand apare reclama pampers, forumul va fi mai ingust. Puteti rezolva problema facand refresh. Am apelat la aceasta solutie tehnica pentru a va putea oferi forumul in varianta extinsa pe tot ecranul. Altfel ar trebui sa ii punem o latime fixa care v-ar dezavantaja.

3. P&G urmeaza sa mai intre cu o serie de reclame pe site-ul nostru insa de acum ne-au promis sa tina cont de plangerile voastre. In acest sens, toate reclamele vor respecta - speram noi - aceiasi idee care este descrisa si la punctul 1.

Va multumim pentru intelegere si inca o data chiar daca nu reactionam imediat asta nu inseamna ca nu tinem cont de parerea voastra.

Echipa Desprecopii.com

Numai bine



va multumim!!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput