Reclama pampers!

Reclama pampers! | Autor: valentinag

Link direct la acest mesaj

Stiu,traim si din reclame...dar nu mai pot cu nervii!ori de cate ori deschid o pagina hop si pampersu si imi micsoreaza pagina raaau,de ma seacanu e nimic de facut?

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p.a.ade spune:

Vad ca nu ma deranjeaza doar pe mine,chiar asa nu se poate face nimic? Nu stiu,sa se deschida doar la inceput nu de fiecare data cind deschizi o pagina.Este obositoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

Si pe mine ma deranjeaza f tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

degeaba va strofocati fetelor, au mai fost 2 subiecte si au fost inchise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

si a mai aparut si minunea aia de studiu la produsele cosmetice mama ce nervi imi face



19+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

CHIAR NU FACE NIMENI NIMIC? La cine trebuie sa apelam ca sa ne facem auziti? Vad ca ne plangem administratorilor dar degeaba. Spune-ti cui sa ne adresam ca sa scpam de reclama asta stresanta?

http://b1.lilypie.com/CAyRp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Eu am vazut ultimul mesaj scris la subiectul precedent ...iar marius spune destul de clar :Spatiul alocat pentru reclame este pe bani. Din reclama se obtin banii care nu vi se cer voua(noua). Prin contract nu am dreptul sa spun, aceasta reclama nu-mi convine ca e amre ca e mica e colorata sau nu. Am obligatia sa aloc o suprafata, ei au obligatia sa furnizeze bannere pentru clientii lor, nu decidem absolut deloc ce reclama se furnizeaza la un moment dat poate sa fie la biscuti sau la papusi sau la pampers sau la orice dar TREBUIE alocat acel spatiu indiferent de banner. Pot sa renunt la contract dar daca se vine si se spune OK nu mai avem bannere dar trebuie achitata suma X lunara pentru a tine acest site/forum/server in conditii bune de exploatare nu cred ca ii va surade cuiva. Ok? Deci mentinem totul gratuit pentru orice utilizator, dar ne scoatem cheltuielile vanzand spatiu publicitar catre cei care vor sa-si faca reclama. Ca au reclama buna sau nu, ca vor avea vanzari mai bune su nu, este altceva. E treaba lor. Ok?. Eu nu inteleg de ce ati mai deschis inca un subiect pe aceasta tema.

http://alina-vachim.magix.net

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

Pe mine nu ma deranjeaza!
sunt innebunita dupa baietelul ala in tricou verde. E un scump!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulicutza spune:

Si pe mine ma deranjeaza tare reclama aia la pampers.
Cel mai nasol e cand tre sa o inchizi de cate 6-7 ori la rand ca ea se tot deschide mereu,si tu o inchizi si iar se deschide.....offff
Nu stiu daca ne baga cineva in seama,pana acum vad ca nimeni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Credeam ca doar pe mine ma enerveaza aceasta reclama, dar vad ca mai suntsi alte fete..., putea sa ie sub un alt format nu sa apara asa, mie una imi face niste nerviii...........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

E SUPER ENERVANTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
CHIAR NU SE POATE SA O REFACETI?SA NU MAI INTRE PESTE SCRIS?????????NICI NU POTI SCRIE UN MESAJ CA HOP APARE!!!!
am inteles ca reclama=bani, dar daca te impiedica sa scrii un mesaj, nu faceti nimic???????????????????????




www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput