Reclama pampers!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Eu scriu abia azi cand am clacat. Nu e numai problema ca o inchid de zece ori. Dar pe spatiul care este acoperit cand este reclama deschisa nu mai poti selecta un cuvant, misca cursorul cu mouse-ul, etc. Aceasta se cheama o problema tehnica si cam trebuie rezolvata. Toata lumea stie ca reclama inseamna bani, dar eu personal nu mai vreau sa mai vad PAMPERS nici la TV dupa cat de enervanta este reclama de pe site. Este mult prea agresiva. Si sunt unul dintre acei devoratori de publicitate. Emisiunea mea preferata este pauza publicitara. Dar asa nu. Este doar o sugestie si nimeni nu este obligat sa o ia in seama.
Dar ar trebui sa se tina cont ca noi, utilizatorii suntem cei care au facut ca acest site sa valoreze cat valoreaza acum, prin cantitatea de informatii utile din toate domeniile pe care am postat-o. Iar aceasta reclama nu face decat sa impiedice bunul mers al lucrurilor deoarece ne impiedica sa mai scriem.
Daca ar fi existat astfel de reclame la inceput, credeti ca ar mai fi scris cineva? Va spun eu ca nu, ar fi cautat un loc mai comod unde sa posteze.
Va multumesc si sper sa puteti gandii in perspectiva!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Oau, subect nou
Mariaaaaaaaaaaaaaa!
Apropos, de acord cu voi Da` va zic io, sigur nu se poate face nimic, contractul pentru reclama, odata semnat, trebe onorat, din pacate asta e.. Dar banuiesc ca nu va mai dura mult.
Sa fie asta singurul lucru care ne enerveaza pe aici ;)
Hai nu mai fiti asa suparate

Lara, mami de Ioana

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Eu sugerez sa ii sunati pe cei de la Pampers si sa le explicati ...situatia neplacuta. Poate daca citesc si ei adevarata reactie pe care provoaca reclama schimba ceva la ea. E doar o parere...nu stiu...

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Asa bataie de joc n-am mai pomenit de trei ani de cand scriu pe DC! Pai o multime de membre ziceau ca nu mai cumpara cat traiesc nimic de la Pampers! Halal reclama ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Problema e ca atunci cand vrei sa editezi un subiect nu poti !!! La noi la "club" am refacut listuta si mi-a luat o groaza de timp ...
Macar sa poti scrieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !
Ca sa nu mai spun ca in timp ce scrii, ti se blocheaza si nu mai poti completa nimic ...
In rest, sa faca reclama cat vor .



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Pe mine ma scoate din minti reclama. Nu pot utiliza mesajele private asa cum trebuie, nu pot scrie un PM nou daca in dreapta apare reclama Pampers pentru ca nu pot actiona butonul. Cum apare alta reclama cum merge. Ca sa nu mai spun ca atunci cand scriu un mesaj si vreau sa corectez vreo greseala, daca am ghinionul sa se intample in partea din dreapta a ferestrei, nu pot corecta nimic pentru ca nu-mi apare cursorul. Trebuie sa merg cu cursorul in stanga ferestrei si sa-l misc din sageti. Imi iau o groaza de timp toate artificiile astea.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Butoanele care sunt sub acea reclama care se deschide nu se pot folsi nici daca este inchisa...
Daca la unele se poate rezolva (ex. raspunde la subiect, pagina urmatoare... pt. ca se gasesc si in josul paginii) altele n-ai cum sa le folosesti (de ex. reply la un mesaj privat) ... doar sa dai refresh pana dispare minunatia de reclama...
Sau nu pot pune cursorul in ferestra de raspuns decat undeva in stanga... altfel nu functioneaza... Practic zona unde se deschide reclama este "nefuntionala" nici cand e inchisa...

Inteleg ca e reclama, ca aduce bani, ca putem folosi siteul gratis... etc. etc. etc., daaaaar afecteaza functionalitatea sitului... si atunci ce preferati? sa ne lipsim de el pana dispare reclama? Atunci care mai este scopul ei?
Din ce am vazut/citit... scopul ar fi antireclama.



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

URASC RECLAMA ASTA SI CATEGORIC NU VOI CUMPARA PEMPERS>>>

si stiu ca literele mari inseaman aurlat dar exact asta e reactia..
si da , cunosc.. reclama = bani... da gasiti frate o solutie decenta... ca assa nu faceti decat anti reclama...

probabil ca am mancat ceva litere etc... dar din motive de reclama de 2 bani nu pot sa vad decat inceptulul propozitiilor pe care le scriu


URASC PAMPERS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Vai, e groaznica! Chiar acum o am pe
ecran si de asta trebuie sa
scriu mesajul asa, cum se vede, ca
jumatate din spatiu e ocupat. Ar
trebui mutata in alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

quote:
Originally posted by crisis81
...
Dar pe spatiul care este acoperit cand este reclama deschisa nu mai poti selecta un cuvant, misca cursorul cu mouse-ul, etc. Aceasta se cheama o problema tehnica si cam trebuie rezolvata.



si eu exact asta voiam sa spun - reclama nu dispare ci este facuta transparenta. linkurile de sub ea nu pot fi activate, este ca si cand ar fi acolo doar ca nu o vezi.
e o problema tehnica.

Vacanta cu Laura in Romania

Mergi la inceput