Timisoara, Impreuna...sosirea Claudiei...(92)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Am aparut si eu.
Nu mai stiu ce se petrece aici, sunt cam buimaca... nu stiu ce-i cu mine, imi vine sa dorm incontinuu, si-am o pofta de mancare... mi-e ca se lasa cu un fratior... sau poate e de la vreme, nu stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

multumesc pentru voturi si celor care au votat si celor ce vor vota vin fetele noastre acasa!




pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz

@ Lyme

noi, impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...

Si eu multumesc pentru voturi, si mai asteptam si din partea prietenelor voastre de la alte subiecte...

Anda, salvatoarea noastra, mi-ai inseninat ziua ca a aparut poza noastra...speram la cat mai multe voturi pentru ea...

Claudia, pe unde hoinaresti?
Maine e ziua cea mare...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Ce voturi? Spuneti-mi, sa votez si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ela, uite aici ce ai de votat,

Fetele, contam pe voi toate, sa ne dati cate un vot, astfel:

1. Gherute pictate, poza lui Emma, pagina 1, prima poza
2. Agonie si Extaz, poza Mariei, pagina 3, poza 7
3. April 2007, poza Claudiei, cu Andi, pagina 6, poza 4
4. Bune prietene, poza Anei, cu Luana si Ines, pagina 10, poza 2
5. Clipa de zbor, poza mea, cu Ines, pagina 11, poza 11
6. Descoperim natura, poza Anei, cu Luana si Ines, pagina 16,poza 9
7. Doua priviri, poza mea, cu Ines si Akos, pagina 17, poza 8
8. PartyDC, poza cu noi toate, trimisa de Anda, pagina 33, poza 7.

Contam pe voi, cu 5 pucte de caciula...
Multumim...


Concursul estewww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">aici

daca mai ai nevoie de ajutor, sunt aici...
Merci

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Pai am facut-o si pe-asta. Acum merg sa ma culc.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Multumesc, Ela, in numele tuturor fetelor...





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Merg sa ma culc ca nu stiu ce am....zici ca e febra musculara la picioare si maini,parca cine stie cat am alergat si ridicat.
Ma simt tare nashpa,am si asa o stare de plans....Maya nu a mancat mancare deloc astazi,a baut doar o sticla de 300 ml de cereale la ora 17....acum seara am facut snitzele de pui cu piure de cartofi si nici macar dinasta care e preferatu' ei nu o vrut ma intzeapa la inima de nervi ca nu mananca......cere in continuu CUI-adica suc apa si TAPTE-adica lapte. Mancare nexam....imi vine sa urlu sa sparg ceva numa asa m-as elibera dar daca as face asta in apartament ar spune vecinii ca mis nebuna de cap.
S-asa nu am io pasarelele acasa

Noapte buna!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

gonghy daca nu te-ai culcat inca... eu zic ca e ceva in aer, ca si eu ma simt la fel... si crede-ma ca m-am rugat azi de 20 de copii sa manance... si se strambau toti de mama focului... ingrijitoare care-i f sufletista se ruga si ea de ei si mai ca nu plangea.
Lasa ca maine o sa fie mai bine.
Acum chiar ca ma culc si eu.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

OFFFF sunt necajita Laura a facut putin febra acum seara.Daca mai face nici la lucru nu pot sa merg dar nici la intalnirea noastra de maine seara.Si imi doream asa mult sa o cunosc pe Claudia .

Mergi la inceput