Timisoara, Impreuna...sosirea Claudiei...(92)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Lore, imi pare tare rau sa aud ca micutza are febra, eu sper ca maine va fi mai bine...lasa ca mai vedem maine cum se simte, pana atunci, sanatate multa...
Claudia mai sta, o sa ne mai vedem cu ea...nu fi suparata...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Sara buna sau noapte buna,nu stiu daca mai e cineva around,da io umblu de ma dor picioarele deja,azi intalnire Laurel alias Ceauseasca de pe Dacia pai asa VIP ca Laura nu am intalnit frate,nu faceam nici 2 pasi si era contactata ,Maya Speedy Gonzales,aici era,aici numai era ,are deja la petitori am intalnit vreo 3 cred,da sa vedeti la coana Maya,ii scotea din carut pe baietei si se punea ea acolo ,fumusica rau .
Loreimi pare tare rau de Laura,ne vedem sapt viitoare intr-o zi stai linistita,dar na era bine si ptr tine o iesire cu fetele,imi pare rau sper sa nu faca vreo forma grava Laura de raceala .
Doris acu pot spune direct MAINE,ma io distractie ca al Cimisoara nu am intalnit de mult,pai nici numai stiu pe unde am umblat azi,cel mai important intalnire familion,mi-am vazut fratele si cumnata din America dupa 6 ani,l-ma trimis pe fratior la alte intalniri plicticoase ptr cumnata si noi la Mall frate ca acolo e loc de givan si shopping,am savurat o bere neagra belgiana,am adunat-o si pe vara-mea si stai la povesti,apoi am fost iarasi la vara-mea unde am mai tras vreo 2 pahare de baileys asa ca o tin numa intr-o distractie,trai pavatrai aici .
Katik ai chef maine de shopping in euro,te sun maine dimineata,va simtiti mai bine?
Mariaa m-i se pare mie sau nu ai scris prea mult in ultimele zile,vii maine nu?
Mihi sa traiesti draga noastra
Lormi tu vii?Restul fetelor care v-ati inscris pe lista,ne vedem maine.
Noapte buna Timisoara.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

1000 de ganduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Si cu fata care nu te vezi maine?

Una peste alta ma bucur ca te simti bine acasa, distractie la maxim maine ... vreau pozeeeeee

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza lume!
haideti trezirea, la cafea!

lore, multa sanatate piticei, va doresc sa scapati cit mai ieftin de raceala.
claudia, da-i tu un signal si vedem, daca nu mergem la shopping impreuna, poate vii la o cafea la mine dupa shopping. la mine in casa e dezastru, parca a picat bomba atomica, totul e intors pe dos dar atitika loc om gasi unde sa stam jos
dana, ce-i cu voi de n-ai mai scris? am vazut ca ai circ din nou cu tevi, mesteri etc
silvana, ciorba de burta
ela, fratioara sau surior?????si mie imi vine sa dorm non-stop, plus aceeasi problema cu mincatul la fii-mea: cu jeni la gradi rade tot in doi timpi si trei miscari, acasa, pauza
ieri a fost super incintata ca a inscris-o jeni la ceva concurs de desen, era asa de mindra fii-mea de parca ar fi cistigat marele trofeu
deya, mai bine nu pleca acasa si hai cu noi! te dregem noi!
mariaa, ia mai scrie aci dom'le ce mai faci ca tot asa scurt treci pe aici. krisztina tot are treaba cu tine, ma intreaba in fiecare zi ce faci.
laura, pai ai luat din nou raceala? sau ce patisi? maya cum e?(in afara ca are baterii noi). cu mincatul si robi la fel, azi dimineata a mincat doar 150ml de lapte cu cereale si atit, dar il las in pace, cere el daca i se face foame
doris, bafta la ce ai de gind sa faci!
io ma duc sa bag perdelele la spalat, geamurile le-am terminat ieri, sa vad ce ma mai lasa robi sa fac, de dimineata de la 7 e fresh si trebe sa stau dupa el
va pup sa aveti o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Buna dimineata gagix!
Hai ca io nu am mai avut somnic de la 7.20,bubulina inca doarme....Doamne ajuta .....io deja am mancat un bol maaaare de cereale.....ma doare in gat....ce mai zici ca's lovita de bomba de la Hirosyma
Diseara vreau neaparat sa vin macar 2 ceasuri sa ma relaxez cata ca simt nevoia......sa-mi incarc bateriile cu voi.

No uite pentru voi 3 in 1,cafea,croassant si suc naturel

Ma duc la un film da revin prin pauze.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neatza buna,multam de cafa Katik inca nu am baut de dimineata,intra pe mess daca ai vreme si contacteaza-ma ca nu te mai am pe lista,ale tale amndoua le-a sters Helmut -ce sa fac daca ai nume de baiat-,eu merg la cimitir la bunica mea sa plantez niste bulbi de flori ce am adus iar apoi la shopping.
Silvana stai linistita ca tot ma voi intalni eu cu Lore daca chiar nu poate veni azi ma intalnesc sapt viitoare cu ea si cu Deya care nu vine azi ca sufera rau,sa vezi ce scutureala ii trag,poze o sa vezi,o sa pun eu de acasa, ca umblu cu aparatul foto prin oras ca si japonezii prin germania.
Dana si eu te-am dat disparuta de ieri,ce-i cu tine,eu nu am id tau de mess ia trimite-l pe pm cand ai vreme,sper ca ne vedem azi?
Ana,Andasunteti ok,nici voi nu ati prea avut vreme de scris in ultimele zile.
Merg si eu sa beau o cafea la toate.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

1000 de ganduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Merci de cafa...

Laurelu, musai sa vii, sa-ti mai incarci bateriile, ca ti-s descarcate rau...

Katik, asteptam voturile tale...
Lormi, la fel...
Danitin si Deya, la fel...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

no ca am votat si io, mai greu da' am facut-o!
fug la perdele!apoi afara cu robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare....ne vedem,bay...ne vedem...imi iau doxacilina s-o dizolv in wiskey...poate nu ma mai pune pe chituci,ca aseara mi-o fost asa rau(de la fiere cred) de am zis ca fac cunostinta cu doamna Roza...
Ela si Laura...e astenie de primavara..Ela,matale ai pus-o de mamaliguta?

Mah,azi e echinoctiu...ziua egala cu noaptea,va mai amintiti?Ce fain e afara,o zi de primavara,este?

Bay care mai stiti ceva de Danitin???E vreun bai?

Hai pupici si mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ano, da' ce patisi mama de te antibioticesti?

Mergi la inceput