Timisoara, Impreuna...sosirea Claudiei...(92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valiM spune:

Ceau...

In sfarsit apuc si eu sa scriu doua cuvinte...
Va pup pe toate, si cele vechi si cele noi.
David imi ocupa tot timpul, e neastamparat.
Eu din aprilie incep lucrul, la Odobescu, la sala de nasteri, asa ca mi-am gasit femeie sa stea cu David, dar doar din iunie, pana atunci vor face cu schimbul mama mea si soacra mea.

Votat toate pozele din concurs...

Poate vin si eu maine, incerc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Gata am votat toate pozele noastre din concurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Am efectuat voturile,mersi de ajutor Doris,asa le-am gasit mai usor,dar acolo la april e Andi nu Deni,cu Deni nu am mai reusit sa trimit ceva,sa- mi fie la nas,bai am ramas home alone,astia au plecat toti prin oras,fac chef,vine careva .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

1000 de ganduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, am corectat, bine ca ai vazut...

Multumesc in numele tuturor de voturi...

Asteptam pe toate sa voteze...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La multi ani Mihi sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti.
Eu din pacate nu mai ajung maine,trebie sa plec acasa,v-as ruga daca puteti sa ma rugati pentru mine sa la linistesc ca simt ca imi iau campii...numai rugaciunea ma mai poate alina
imi cer scuze pentru maine

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Salut gagici...

multumesc din suflet pt urari...mi-or dat lacrimile...suntetzi tare draguite si cele ce s-or caznit sa fie primele si celelalte....va pup si va imbratzisez...Ano...imi veni sa rad...la faza cu adulatia...poate o-i ajunge si io vreo sfanta......

Asera iar nu apucai sa intru ca avusai musafiri pana la vreo de la 11...
De dimi am fost la homeopata sa ma sfatuiesc ce sa fac...ca ieri Hrubaru mi-o dat amoxiclav sa iau...acusa comand pizza pt colegi...cica mi-or comandat perna pt gravide din Ungaria...va pupez inca o data si va trimit virtual altceva decat am facut io asara...ca am gatit de post...zama de crumpi si orez cu ciumperci...

uitatzi aici meniul sa va alegetzi...nu-i bai ca-i din Singapore nu?
http://www.pizzahut.com.sg/menu/menu.asp


aseara intreb pe Lori ...sti ce zi e maine ...zice da..."e CINA"...adica ultima zi a lui Isus cu apostolii...asta la catolici...desi stia si ca e ziua mea......e bine documentat...io habar nu am avut...

...de la sot primesc telefon...ca avem puncte de loialitate

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

no pot sa mor linistita...am mancat pizza cu fructe de mare...m-o apucat rasul cand am deschis cutia...avea pe langa caracatitza si alte aratari si 4 scoici mari cat pumnul de copil...chiar Katik sau Dani alea sunt de mancat sau de decor?...


vad ca suntetzi ocupate...

Vali pai nu sai si la Bega o fuga cand o sa nasc io?

Va doresc distractie maine...si io sper sa mai bagam o intalnire si sapt viitoare...ca pana mai revine Claudia...tre sa o saturam de "noi"...


mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Zaua buna Timisoara,

Mihi, La multi ani inca odata! Paste fericit cu multa lumina in suflet!
Deya, ce s-o intamplat?
Doris, votat toate pozele.
Vali, deja au trecut 2 ani? Mama ce zboara timpu ... mai pune poze cu David!
Aida, cum sunteti?

Restul fetelor va pupi

Ma duc acu sa fac ciorba de burta

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Cam slaba miscare azi...
Ce mai ziceti? Ce mai faceti??
Deya hai mai ce esti asa suparata??? De ce nu vii sa ne cunoastem??Poate asta o sa te ajute putin.
Laura mea cam racita un pic ,ii curge nasul si tuseste putin.Sper sa nu se agraveze sa putem veni maine .Nu as vrea sa ratez intalnirea cu Claudia.

Mergi la inceput