Timisoara, Impreuna...sosirea Claudiei...(92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza lume!
MIHI
multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

acu putem trece la cafelutza (ceai pt laura):

doris, poze beton, freze si mai beton!!!! bravo!!!eram convinsa ca va fi totul bine!nu putea sa fie altfel

al meu robi e deja fresh de la ora 7, a trebuit sa oscilez intre cei trei membri de familie, doi se pregateau de mers la munca iar al treilea se pregatea de zor sa ma bage in priza.
asa ca deja am programul facut. pacat ca inca e rece afara ca as fi sters-o deja la plimbare ca asa se mai calmeaza omul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI MIHI DRAGA

sa ai parte numai de bucurii in viata,sanatate si fericire alaturi de familionul tau,distractie placuta de ziua ta si Paste Fericit va doresc,am inteles ca azi plecati la Hateg,saptamana viitoare ne vedem sper ,sa primesti cadourile dorite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Vai de mine ce titlu ati pus ,m-ati dat gata,cum puteti fi asa bune,am reusit sa vizionez pozici de la ziua Lorei,mai Dana da pagina aia de poveste e comestibila,nu se poate ce frumusete de tortulet ati avut,numai in Ro gasesti asa ceva,si la party la Mc"donalds super,super,a fost happy Lore.Si intalnirea de la Sighisoara jos palaria,cand ma gandesc cate locuri frumoase sunt in Ro imi vine sa urlu si eu ma plimb prin tari straine,super peisaj,super masini,super mancaruri,super oameni,cred ca ati avut distractie faina.Laura ne intalnim azi,sunt pe mes,ieri am fost in Dacia la Paloma,deja mi-am tras o tura de toale si mie si la Deni si mai vreau si azi la shopping asa ca ne putem vedea in Dacia.Doris faci ceva ptr sufletul meu,pls,sunt pe mes daca ai vreme.
Restul fetelor spor la treburi,ne vedem maine care veniti .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

1000 de ganduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

MIHI
Sa iti dea Dumnezeu sanatate ,tot ce iti doresti si nastere usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

www.trilulilu.ro/UploaderHoria/7ffee7fe8a5bcb" target="_blank">LA MULTI ANI MIHIIII!!!

Iti doresc din suflet muuulta sanatate,fericire si bucurii..aaaaaa si un bebe fluturic mic frumos,voios si sanatos!!!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetele azi noapte dormi cat de cat da mi-o dat trezirea gaza asta mica la 7 asa ca acum mis zombi de somn

Inca mai tuseste cu expectoratie putin da sper pana luni sa se intremeze copilu' asta.
Ma duc sa bag neshte cas de oaie cu rosioare si muschiuletz ca imi facu Clau meu o pofta de lesin pe tastatura

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Fetele, deci, anunt important...


Intalnirea cu Claudia, va fi maine, ora 18( am pus mai devreme), in Centru, in fata Operei.
Mergeti la Taverna sarbului, am vb ieri, nu au nici un eveniment, este loc la greu, e mai aerisit, eu ajung poate la 19, vin direct acolo.

Anda, te jupoi..., a inceput votarea si poza noastra din parti...nu stiu de ce nu a aparut, acuma asta e...

Fetele, contam pe voi toate, sa ne dati cate un vot, astfel:

1. Gherute pictate, poza lui Emma, pagina 1, prima poza
2. Agonie si Extaz, poza Mariei, pagina 3, poza 7
3. April 2007, poza Claudiei, cu Andi, pagina 6, poza 4
4. Bune prietene, poza Anei, cu Luana si Ines, pagina 10, poza 2
5. Clipa de zbor, poza mea, cu Ines, pagina 11, poza 11
6. Descoperim natura, poza Anei, cu Luana si Ines, pagina 16,poza 9
7. Doua priviri, poza mea, cu Ines si Akos, pagina 17, poza 8
8. PartyDC, poza cu noi toate, trimisa de Anda, pagina 33, poza 7.

Contam pe voi, cu 5 pucte de caciula...
Multumim...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Votat pentru toate doamnele din Timisoara!



Mult succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

La multi ani! draga Mihi.....fata draga,sa ai o zi de sarbatoare superba,sa fi iubita si adulata,sa ai parte de cadouri si surprize minunate si distractie cat cuprinde!Te pup si te imbratisez si iti cant din suflet :"Multi ani traiasca....!!!!!"


Dorisake....misto freze...Sa sti ca nr.9 e tare fain.Mi-ar place,numa' ca la parul meu...slabe sanse sa stea parul asa.Bah,in poza cu academia de coafura...nu vaz io ghini sau e si un mascul furisat?Aia cu copacul e beton.Zau ca imi place,poate ca si fatza tipei se preteaza la stilul ala de coafura,imi place...e tare futurist.Ce misto e coafura "In tendinte"...ce fain se aranjeaza parul lung asa si cu nuantele alea de rosie...foate misto.Super faina dedicatia!Saru-mana,m-ai uns la sufletel!Auzi?Sa te intreb:la cocul panglici nu ti-ai innodat degetele in parul aleia?Complicat coc,bay frate!Heidi e beton!Ia zi:ai bagat sarme in codite,asa-i?"Impletituri" imi place tare mult...cat timp cere asa coafura?Bah Doris,cine-i sictirita aia imbracata in mascul?La "lector cu palarie" ai uitat sa adaugi si "sampania la purtator"...Mah,una peste alta,faina treaba ai facut,imi place...Felicitari!


Gaici,mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput