Un ajutor pentru Sonia (2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

oau o adevarata grasuna!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Sonia la multi ani draguto! Ohoo ce grasana suntem!!!! Oana, fruntea sus, nu se merita, ai o papusica superba si cu timpul, o sa-ti fie suficienta, nu ai nevoie de complicatii.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE SONIA!

Oana, sa stii ca ne asteptam sa ne inviti (virtual, fireste) si la nunta Soniei!

Sa-ti traiasca grasunica, mama si fetita!

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

pentru cele 3 luni de viata si pentru cele 2920 g.Dea Domnu ca peste 3 luni sa faci 6920g si peste 30 de ani doar 60 si la 60 de ani tot asa frumoasa si puternica sa fii.

Oana ai tot respectul si toata admiratia mea.Sper ca viata sa fie mai frumoasa de acum incolo pentru voi doua si sa va uite necazurile si sa va abandoneze grijile si nu oamenii.
Va doresc tot binele din lume si oameni sinceri si puternici langa voi.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Oana, da-mi numai un semn cand ajunge te rog, ca sa stim daca trebuie sa ne batem cu posta sa ii dam de urma sau daca e totul ok
sper si eu sa scapam de Bacteria pana veniti la control data viitoare, sa ne vedem si noi si sa se cunoasca si Andrei cu Soso. aveti grija de voi.

si.... LA MULTI ANI, Shosho! de, la varsta asta se numara fiecare lunisoara, si mai ales cu asa problemute te bucuri ca sunt alaturi de tine in fiecare moment.

ps. nu mai comentez si eu relativ la "dat bir cu fugitii", ca am vazut ca s-a zis deja cam tot ce era de zis cand mi-ai spus prima dara am ramas atat de paf ca nici macar nu am stiut cum sa reactionez... nu mi-a venit sa cred ca se poate asa ceva. dar voi va aveti una pe alta, ai familia ta langa tine si prietenii adevarati, si acum macar stiti pe cine va puteti baza si cum sa va faceti planurile in continuare, fara sa va incurce cineva aiurea.
inca o data

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de voi!
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

va doresc sa aveti parte de o noapte linistita!Oana,ti-am trimis un P.M...Pupici pe inimioara!...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

La multi ani cu sanatate si fericire Sonia! Multi pupici grasunicii dragi. Kay, imi dau seama ce greu trebuie sa iti fie. Ma bucur mult ca Soniei ii merge bine si ia in greutate. Ma scuzi daca sunt deplasata, eu tot ma gandesc ca barbatii se maturizeaza ceva mai greu (sau niciodata :-)). Si se sperie mai usor de greutatile vietii. Poate e doar o perioada si va realiza ca viata e o lupta oricum si ca pierde tot ce are mai bun pe lumea asta. Multa putere si curaj! Sonia e o buna sustinatoare. Sa va ajute bunul Dumnezeu si de acum inainte! Multi pupici

Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

La multi ani SONIA - o viata cat mai usoara si muuuulte lucruri frumoase sa ti se intample.Unul s-a intamplat,sa o ai mamica pe OANA

CARL IUBITUL 05.04.07 si mami Stefaniya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am fost la control, totul e bine ! saturatii 96, ecografic totul e bine ! ma duc sa o dragalesc, ca se cam oracaie ! intru maine ! puuuup

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

bravoo, ce ma bucur de vestile bune!sa o tina tot asa. pup inimioara

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput