Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 101

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Multumim de vesti, Lia!
Ma bucur ca va are alaturi, sunteti niste persoane minunate!


www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana (11.12.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Lia, multumim de vesti. A mai intrebat cineva dar nu primit raspuns: Andrei va putea merge? cum se simte? Se va putea intoarce la servici?

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Lia, multumim mult pentru vesti! De cind le asteptam.
Tinatache, din cite stiu eu de la Andrei, problemele lui sint rezolvabile in timp si spera ca va putea lucra de acasa.

CORNELIA www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">13+ , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

fetelor de...sunteti fantastice!!!
multumim de vesti si cred ca Laura va simte deja ca si cum ar avea inca o familie acolo cu ea...sunteti fantastice, tot respectul!

Doamne Ajuta-i!



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

multumesc, cornelia. Ma bucur mult, intelesesem la un moment dat altceva si ma gandeam ca e mai rau. Dar ma bucur daca isi va reveni, se vor putea mobiliza amandoi pt fetita.

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abbi spune:

sanatate multa dianei si putere laurei!mie mi-au dat lacrimile,asa ca ma scuzati(si fetita mea, diana maria se roaga pt diana, sa se faca bine!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Abbi ce coincidenta!
Fetita ta Diana Maria se roaga pentru micuta noastra Diana Maria!
Doamne, poate o fi un alt mic semn!

Doamne ajuta!
Lia

Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumim pentru vesti !
Ne rugam in continuare pentru refacerea totala a micutei Diana Maria, a lui Andrei si pentru sanatatea si puterea Laurei !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Ce rau ca o fetita asa mica sa se chinuie cu asa problema,este tare dureros pt mama ei,offf si prin ce trece ea si a trecut.
Ma rog si eu pt ea sa se faca bine,sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si sa treaca peste aceste momente.


Noi de aici o sa ne gandim la voi si o sa ne rugam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Fetelor- suntetzi nemaipomenite si multumim de vestile bune- ma bucur ca Andrei se reface repede si va putea lucra de acasa, conteaza f. mult sufleteste pt Laura mai ales si apoi e bine si financiar.
Noi insa o sa ii ajutam in continuare, nu numai cu rugaciuni, cu ce putem.
Anca si restul care mergetzi la ea- sa ne spunetzi cuc e mai putem ajuta in afara de bani si de atentzii pt Diana- dc vrea sa ii preluam o parte din "ganduri si stres"- ma gandeam dc e mai usor pt ea sa dea comenzi on-line pt diverse lucruri- dc ne da o lista o putem ajuta, in loc sa stea EA pe drumuri- e o idee, intrebatzi-o si voi.
Doamne Ajuta ca Diana sa se refaca repede si totul sa decurga f. bine pt familia ei si multa putere parintzilor ei!

Denisa 38 si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Mergi la inceput