Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Rugati-va pentru DIANA

(24 voturi)
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 156

soni
soni

1221 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite soni un Mesaj Privat

Rugati-va pentru DIANA

Asta m-a rugat mama la telefon. Este una de-a nostra , sta in Canada dar in excursie in Statele Unite acu doua saptamini au avut accident.
Se cheama Laura B. a ajutat multi copii!! Aici!
Acu va roaga doar sa va rugati ca Diana -4 ani - care are osul de la git fracturat (epistrofeo) si care misca doar ochii sa se faca bine !!Nu vrea nimic doar rugaciunile noastre ca unicul ei copil sa supravietuiasca!!!
Fetelor hai sa ne unim inca odata sa ajutam cu rugaciunile noastre un copil!! Doar atit! Mama va roaga , sa va rugati ca rugaciunile sa ajunga la Diana!

La vita Ť un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'Ť il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca

Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!

(0 aproba) (0 dezaproba) |
deya
deya

1510 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite deya un Mesaj Privat
sper sa se faca bine.o sa ma rog pentru ea.daca mai ai vesti sa ne mai scrii despre starea ei.
te pup

deya
Mergi la inceput
soni
soni

1221 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite soni un Mesaj Privat
Sint asa de socata ca daca scriu mai , anapoda , scuzati! daca vreti sa stiti mai mult spuneti! Si tata e rupt dar de salvat. Puiul de Diana este cel---condamnat!
ceea ce stiu va spun! daca cineva e prin America am nr el camera spital! cne vrea sa faca un pustiu de bine sa dea un telefon sami spuna ! E singura si ratacita !Dar e de a noastra !

La vita Ť un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'Ť il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca

Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!

Mergi la inceput
lilanda
lilanda

7410 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lilanda un Mesaj Privat
Uooofff...:-((
Toate gindurile mele bune se indreapta catre Laura. Ii urez sanatate Dianei si sper sa se fac bine curind...

pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet
Mergi la inceput

Alina

4523 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alina un Mesaj Privat
Ma voi ruga si eu pt micuta Diana!Sa-i dea Dumnezeu sanatate si parintilor multa putere!

Alina
Mergi la inceput

Cristina_C

8099 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cristina_C un Mesaj Privat
Sa-i dea Dumnezeu Dianei sanatate si Laurei multa putere!

poza Robert
Mergi la inceput

membru veteran Sabina

17484 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Sabina un Mesaj Privat
Doamne ajuta!!
Multa multa putere de lupta!!sunt alaturi de ei cu tot sufletul meu!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Sabina si Sofia Galagia
Cea mai lung„ cale este calea care duce de la urechi la inim„.
Mergi la inceput
corinadana
corinadana

4982 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicorinadana Adauga semn de carte la raspuns Trimite corinadana un Mesaj Privat
Of, of....

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Mergi la inceput
soni
soni

1221 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite soni un Mesaj Privat
Doamne, fetelor ce mult as vrea ca Laura sa vada cum sinteti alaturi! Am sa imprimez tot! E grav! Diana risca ----daca traieste ----paralizie totala!! Eu de 15.30 azi ca m-a chemat sint sub stare de soc! ne cunoastem pt ajutoare sau rar pe meesenger dar sa ma cheme azi pe mine si sa-mi spuna Soni stiu ca tu o poti ajuta ! cu un nod in git care incerca sa nu-l faca sa se simta m-a blocat! aM ZIS CE POT FACE? Roaga fetele sa spuna rugaciuni pt Diana ! Si medicii se mira ca inca traieste! Nu stia de copii care nu mai sint! M-a intrebat si nu am stiut sa mint! A zis ca eu si voi o vom ajuta! A cerut doar sa va rog pe fiecare sa va rugati pt Diana ! Am facut-o!!

P.Mosca

Mergi la inceput

Carmi

1992 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Carmi un Mesaj Privat
Doamne-ajuta, sa se faca bine puiul mic !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)

Mergi la inceput
Andrada
Andrada

7040 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Andrada un Mesaj Privat
Soni ei sint acum in America sau Canada?
Ma rog pentru ei,
A

Líamore che move il sole e líaltre stelle.

Camera lui Marcu
Mergi la inceput
Pag. din 156 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com