Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

LaLa am vazut pozele cu Biencuta! Ce fetita frumoasa e, ce ochisori mari are si ce gene luuungi!
Sa stii ca m-am gandit azi mult la voi, Bibi face azi 4 luni!
Doamne ce a trecut timpul, si bebelina ta e acum o fetita tare scumpa si sanatoasa!

muuult,

Tinna, mami de doua minuni Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)

Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Cum creste Andreiush
Cum creste bebelinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

LaLa, eu chiar am intrebat de tine cand am ajuns la intalnire... imi pare rau. si stai linistita ca puiul tau e ca la carte!!

stancutza, Pupi se zgarie intr-una, abia ii trece una si isi face alta



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Inimioara mea

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

mai, lala, mai...
parca n-ai sti cum e pe-aici. bine, recunosc ca eu n-am prea forumit in zilele alea iar pt detalii legate de intalnire am vb la telefon cu cateva zuze, deci nu stiu exact ce ai intrebat tu...dar trebuia sa spui "zuzici, vrea sa vina si bibi a mea!" si sunt sigura ca aflai tot ce era de aflat. hai, nu fi suparici si nu cumva sa ratezi urmatoarea intalneala!

irina de bebe rares

http://www.flickr.com/photos/10189719@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

quote:
Originally posted by alinaatudor



aaa..Tinna..bine ai revenit...de cate ori postezi...ma cuprinde buna dispozitie...cu atatea probleme mesajele tale sunt atat de optimiste..te..eu asa mi te inchipui..o tipa tare vesela si prietenoasa..ca frumoasa stiu ca esti:D




Alina

Tinna, mami de doua minuni Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)

Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Cum creste Andreiush
Cum creste bebelinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

dragelor, nu ca la noi n-ar fi copii frumosi, dar uitati peste ce minunatie am dat!
http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=967&page=1

irina de bebe rares

http://www.flickr.com/photos/10189719@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Felicitari Monica-doc pentru cele trei lunisoare ale lui Serbanelu' mic! Mai pune-ne poze cu el!

Si bineinteles felicitari si tie Stoisor pentru cele 2 luni pe care le implineste Sara azi! Si noi tocmai am implinit ieri 2 luni.

Tinna, mami de doua minuni Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)

Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Cum creste Andreiush
Cum creste bebelinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

quote:
Originally posted by stancutza

Tinna, vreau neaparat sa-ti spun ca m-ai impresionat cu povestioara ta cu zambetele lui Luca/Alex in timp ce papa...la noi nu s-a intamplat niciodata asta...mai zambea ea cu sanul in gura, cand era aproape adormita. Dar sa se intrerupta din masa ca sa zambeasca ... asta nu! Cred ca puiutul tau is something!!!



Stancuta , de cateva zile face asa de fiecare data cand suge ziua... Noaptea nu, ca suge aproape adormit...
Eu ma topesc toata cand il vad, dar de multe ori am impresia ca din cauza asta suge mai putin decat ar trebui... Ca el in loc sa suga sta si rade la mine (sau de mine? )...

Tinna, mami de doua minuni Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)

Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Cum creste Andreiush
Cum creste bebelinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Hi,hi,Irynuka...copilasul ala superb seamanacu tine...de aceea ti-a atras atentia...la fel o sa fie si Rareselul peste 1 an,2.B a nu ,mai frumos!

Adina
Mami de(Isidora-4ani) si Ioan ( 7 saptamani)
www.kodakgallery.eu.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=4516866000233.5781386000233.1203523802941&&localeid=en_GB_EURO&&localeid=en_GB_EURO&UV=128845807824_9450568900233" target="_blank"> Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Irinouka..si mie imi pare rau ca nu am vb mai mult...asa se intampla la intalniri de o asa "anvergura"..lasa ca ne mai vedem noi...am zis ca venim o data in IOR..sa vedem cum e si parcul ala..ca la noi in zona..penurie...dar cum ziceam dupa botez..ca mergem la ploiesti "in tabara"...si atunci ne intoarcem...


Poze cu ingerasul

Fetze de ingeras


Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Adina , nu cred ca am apucat sa-ti zic ce mult m-au impresionat pozele cu tine si bb Ioan de la maternitate, pe care le-ai trimis pe mailul comun... Ti-au mai spus deja fetele, dar trebuia sa-ti zic si eu...

Cu regretul asta am ramas eu (am scris lucrul asta si in povestea nasterii), ca nu mi-au dat si mie bebelusul sa-l tin macar putin la piepul meu dupa ce l-am nascut, mi l-au aratat doar putin si apoi l-au si luat...

Aaa, si apropos, am vazut ca tu nu apari in albumul cu poze de zuze si clopotei... Trimite-i si tu 3 poze Ereenei pentru album (sau daca vrei spune-i sa aleaga din pozele pe care le-ai trimis deja pe mail)...


Tinna, mami de doua minuni Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)

Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Cum creste Andreiush
Cum creste bebelinul meu

Mergi la inceput