Votati la concursul de poze Clipe 2007!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

si eu le=am vizionat pe toate cu next
aaa...si inca ceva cand dau pe pag [1-9] se deschide direct a doua pagina
multumim tuturor pentru vot

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Anina_n

quote:
Originally posted by Mariaa

multumim si celor ce au votat www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Party DC

un party organizat pe 1 dec. '07 la aniversarea zilei nationale
aaa, pardon, a 5 ani de prietenie, 5 ani de sperante si lacrimi, bucurii si deznadejdi, putere si slabiciuni. 5 ani de cuvinte crosetate pe DC, Timisoara Impreuna






Mariaa, foarte frumoasa povestea pozei "Party DC" !
...stiu ca mai sunteti vreo 2 scorpiutze pe acolo.



ya,ya including mi multumim de aprecieri o gasca de nebune cu inimi mari de tot...


pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz

@ Lyme

noi, impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Am descoperit in topicul asta pe citiva din cei care ne-au votat fara sa ne cunoasca.Le multumesc si ma bucur ca am reusit sa surprind viatza copilului un pic artistic.S-o redau si uite,chiar sa fie apreciata cu sufletul si ochiul.Imi place sa va stiu alaturi,facind parte din existenta noastra, mama si fiu,caci sintem doar doi pe drumul asta...Insa,poate,n-ati inteles mare lucru din descrierea imaginii.Asta pentru ca - si acum fac plecaciuni in fata celor ce-au muncit sa ne multumeasca - au fost incurcate descrierile celor doua poze trimise.

Am gasit fotografii foarte emotionante,foarte frumoase,foarte graitoare sau foarte obisnuite.Insa toti,toate,avem copii grozavi.

Vllleau si eu un vot...doua... la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=41" target="_blank">stralucire si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">picaturi...chiar daca mi-au fost inversate pozele...


Leea si Tudor David (19.12.2005)
iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...
=========================================================================

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by leea_cv
Vllleau si eu un vot...doua... la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=41" target="_blank">stralucire si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">picaturi...chiar daca mi-au fost inversate pozele...



Uite ca am descifrat si misterul. Chiar daca nu intelegeam legatura dintre artificii si picaturi,am votat poza ca mi-a placut mult protagonistul.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

deosebit de frumoasa fotografia domnisoara1! deosebit de frumoasa! m-a impresionat cel mai tare aceasta poza si le-am vazut pe toate.... de la pg.45 am tot dat previous previous pana la pg.1.... nu am gasit una la fel de interesanta........ am mai votat si alte poze cu 5 stelute, dar asta eu as pune-o pe locul 1; probabil ca asa ar fi trebuit sa fie fotografia care trebuia trimisa la acest concurs; cred ca genul asta de fotografie se afla fix pe calapodul concursului asa cum l-a explicat si Mirela... careia ii dau dreptate 100% in ceea ce a afirmat in primul mesaj vis-a-vis de "fotografiile cu personalitate".......... mult succes domnisoarei1... aflam oare si cine e mamica domnisoarei misterioase??

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Poza "Zbor" mi se pare reusita....imi place foarte mult...

Si noi vleeeeem un vot....la pozicile din semnatura

Irinalui Pierre-Sebastien( 05.06.2007 ora 9:45)

nasterea cu noroc a lui pierre-sebastien

www.onetruemedia.com/my_shared?z=1c2fc1fae729596c5d1d9f&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj sebastien

pozici sebastienvarsta Sebastien*Putin cate putin o putem ajuta si pe Ramona
********************************
vleeem si noi un vot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=31" target="_blank">*Sunt un mare pacifist* si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=44" target="_blank">*Zambet1*

********************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by rhoneea
Si noi vleeeeem un vot....la pozicile din semnatura






Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am tras si eu o tura de voturi si am vazut cateva poze care mi-au placut muuult. Cea cu mama si copil, pusa de cineva pe o pagina anterioara a acestui subiect si mai e una cu o graviduta langa care e un copil "noidoisibebe" sau ceva de genul asta, care iar mi-a placut mult.

Multumim celor ce ne-au votat zborul.



Poze in concurs, votati-ne daca va plac:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank"> Concertpe2voci
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=45" target="_blank"> zbor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate [/b][/purple]




Waww Miha sigur o sa castigati tin pumnii

Irinalui Pierre-Sebastien( 05.06.2007 ora 9:45)

nasterea cu noroc a lui pierre-sebastien

www.onetruemedia.com/my_shared?z=1c2fc1fae729596c5d1d9f&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj sebastien

pozici sebastienvarsta Sebastien*Putin cate putin o putem ajuta si pe Ramona
********************************
vleeem si noi un vot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=31" target="_blank">*Sunt un mare pacifist* si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=44" target="_blank">*Zambet1*

********************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

celor care ne-au apreciat pozele, cate o .

Participam la concurs:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput