Votati la concursul de poze Clipe 2007!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

quote:
Originally posted by alba

Si nu uitati paginile 10,20,30, si 40 :-)





Da,am vazut si eu ca de exemplu daca esti la pagina 29 si apesi pe[30-39],in loc sa vezi pagina 30,se duce direct la 31...Sa speram ca fetele vor avea rabdare sa vada si acele pagini...

Clipe din viata www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=27" target="_blank">laspital

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu am semnalat prima problema asta si am ajuns cu poza fix pe pagina 20. Dati cu next ca atunci intra bine pagina cu pagina.


Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

...sau incepeti cu finalul...46, 45 si tot asa pana la 1...si merg la rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Da... si la pagina 10 este aceiasi problema...
Si am o poza fix pe pagina 10.

EDIT: acu vaz ca poza in cauza e de fapt pe pag. 11 (dar sus, in bara la coada e 10...de aici confuzia).
Poate de-asta se intampla sa sara peste paginile "rotunde" ... si trec la cele cu 1 in coada... pt. ca sus in bara pagina 10 de fapt e 9, iar 10 este 11 etc.
La fel si grupul de pagini [1-9], incepe cu 2 (pt. ca sus in bara pagina 2 este 1)

Asa s-a intamplat si la concursul cu gravidute... sarea la pag. 31 daca dadeai clic pe [30-39] (un exemplu) ... la fel cu toat celelalalte "rotunde"


mariussimiuc saru'mana... F. frumoase si pozele voastre
Acum descopar ce si pe cine am votat... pt. ca multe n-au userul trecut (ca si ale mele... zapacita )


Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Pana la ce data se poate vota?

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

multumim si noi celor ce ne-au votat www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz

mie imi place la nebunie fotografia 'domnisoara1' superba!



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz

@ Lyme

noi, impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Da, "domnisoara1" e o poza f. expresiva...

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

multumim si celor ce au votat www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Party DC

un party cu participarea exceptionala a rockeritei aidaciolac
venita din razboiul stelelor Ana68
a Contelui Lafayette -Alexa
plus tiganu d'la Ternipe je, Mariaa [n-am gasit icon cu un cal ]
reportelul minune Danitin
coana Chirita, care e Carmen de fapt ghoghy
cu paru' cret si mov Doris-Alina
si gazda petrecerii in 'pijama' coanaaa mareeee Andaaaa

special guest STAR www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank"> tiger Emma, cu 10 gherute pictate!!!


un party organizat pe 1 dec. '07 la aniversarea zilei nationale
aaa, pardon, a 5 ani de prietenie, 5 ani de sperante si lacrimi, bucurii si deznadejdi, putere si slabiciuni. 5 ani de cuvinte crosetate pe DC, Timisoara Impreuna

chiar daca nu se vad in fotografie, cu sufletul au fost prezente si fetele care din motive de bebei bolnaviori sau distanta prea mare de Timisoara, nu au putut onora cu prezenta, aleasa intalneala
ValiM , Mihi , Katik , Lormi , Lore , Deya , Claudia , Silvana


multumim DC



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz

@ Lyme

noi, impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Si noi am nimerit pe pag. 30 cu poza "copilarind" si intr-adevar, daca nu mergi cu "next", sare peste aceasta pagina.
Daca nu scriati aici, nici nu stiam, ca eu vizionez paginile cu "next".

Succes si fie ca cea mai frumoasa si expresiva poza sa castige !



Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

multumim si celor ce au votat www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Party DC

un party organizat pe 1 dec. '07 la aniversarea zilei nationale
aaa, pardon, a 5 ani de prietenie, 5 ani de sperante si lacrimi, bucurii si deznadejdi, putere si slabiciuni. 5 ani de cuvinte crosetate pe DC, Timisoara Impreuna






Mariaa, foarte frumoasa povestea pozei "Party DC" !
Ma bucur sa cunosc, macar din poze, gasca Anei, scorpiutza noastra ! Desi, stiu ca mai sunteti vreo 2 scorpiutze pe acolo.
Va pup !



Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"

Mergi la inceput